Matyo - Názory | Bandzone.cz

Matyo rap-world music / **253**

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Matyo Rap ne Disco (demo)
    Nezařazeno
  • Matyo Život je kurwa (demo)
    Nezařazeno
  • Matyo ft Lockdog (demo)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Apoc

TOP !!!

Matyo

Ano, říká se že jednou za život to pes zkusí vzdorovat a nebo rovnou i sám od sebe zautočit aby se tak zvaně stal pánem smečky on :) Když napadne, a pocejtí strach u svého paníčka tak v něm stratí veškerý respect, autoritu tu nadřazenost a bude útočit už pořád.. Jak říkám, jedna v čas mířená mezi oči a pes pak pochopí a nezkusí znovu :)

Bez profilu

Evzen

Hmm tak diky moc za info urcite o porizeni budu premyslet,ja se spis bojim toho slova razantnost,aby takovy pes poslouchal je nejspis potreba aby si uvedomil kdo je pan a ktomu je nejspis potreba i mlaceni,ale on to asi bude zkouset,tim myslim ze se napr pokusi nejak vzdorovat a ukazat ze je tu stejnim panem jako jeho majitel...

Mattyo

pak není jiná šance než psa utratit, ale tohle sou nouzové připady debilů co si pořizují tyhle psy pro parádu, nebo také pro --->respect ( kravina ) pitbull je lovec a potřebuje spoustu pohybu, moc času, sám bych ani nedoporučoval cvičák, maixmalně navštívit pár lekcí a pak doučit individuálně psa sám, tyhle psy se šlechtily skro 300let, a za tu dobu z nich nemůžou být dementi :) tak chytrého psa jako je pitbull nebo jiná bull rasa nenajdeš, neodolatelný je ten jejich lidský obličej, více informací na 220-616-075

Matyo

Tezzinka: správně puso...
Evzen: Právě naopak, je to první plemeno které se nechová agresivně ke svému okolý, je to pes velké dominance, což má pak za nasledky takové jaké jsou..
každý pes nůže vyject po jiném psu, je pravda že Amstaff nebo Pitbull berou jako výzvu k boji sebemenší otravné štěknutí nebo čuchnutí k pozadí.
Ale, ten můj... Se nechá mordovat od 20 malejch psů, a je mu ti úplně jedno :) ten pes ví kdy použít a kdy né svojí sílu, a pitbull vs 20 jorkšírů je jasné :) Kolikrát mu trvá když ho pes provokuje a kouše než mu to jednou a rázně vysvětlí a je klid :) Když tohle plemeno vyrůstá v blízkosti dětí, je pes jasně předurčenej k tomu aby byl opatrný, tahla rasa mluje člověka víc než sám sebe... Vyvarovat se ( traumatech v dětství, 1-12 měsíců, snažit se aby nebyl napaden jiným psem, mohla by z toho vzniknout rasová averze, dále být dominantnější než on a důsledný, pes je pes... Není na stejném žebříčku jako ty, jako u všch plemen, když si té pitbull podmaní, tak napadne, 1,2,3 a pořád..

Bez profilu

Tezzinka:-*

NE je to to nejlepší plemeno na světě naprosto užasný :) jen musí bejt důslednost :))

Bez profilu

evzen

cus chci se jenom zeptat,uz te ten pitbull nekdy pokousal nebo byli snim nejake problemy ze by treba nekoho napad nebo jiniho psa,ptam se protoze sam chci tohle plemeno ale ostatni rikaj ze to je hloupost ze to je hodne agresivni zvire,a ze muze kdykoliv vybuchnout a nekoho roztrhat.co si o tom myslis?

Bez profilu

Jiri Svoboda

Ty vole,jak si nekdo muze na kozy vytetovat cokla,co to je dneska za lidi?je to opravdu moc smutni kam ten svet speje...