Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marináda dekorativních aspektů experimental-crossover / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vetřít si do očí prejt a trochu si zasteigerwaldovat.

Upraveno:

První měsíce roku 2012 obtěžká naše vichrem z hor ošlehané těleso hned dvěma koncerty: prvním bude samonosná a plnohodnotná veřejná generální zkouška 18. ledna v kavárně Potrvá (jejíž klenby dosud rezonují závěrečným akordem našeho osmého koncertu, tam konaného (téměř na den přesně) před třemi lety), a druhým slavnostní galavečer na oslavu kapelního semidecenia 2. února v klubu-čajovně Rybanaruby (jejíž klenby dosud rezonují závěrečným akordem našeho dvanáctého koncertu, tam konaného (téměř na týden přesně) přede dvěma lety), kterého se zúčastní i náš vážený principál, aby vzpomínal na paralelní život, ve kterém se nikdy nenaučil hrát na trombón, nepronikl tajemství molekulární biologie, nepsal do odbornejch časopisů o divadle, neměl vilu za městem, nenavštěvoval žádný příbuzný, neznal ničí kamarády, nebyl nikde štamgastem, nejezdil na dovolený, nechodil do zaměstnání, díry na gauči neopravoval záplatama a zeleninu zásadně nedusil.

PS.: badatele onoho ušlechtilého odvětví pomocných věd historických, jež zkoumá názvy koncertů v kontextu dějinných událostí, informujeme, že tituly obou koncertů vznikly v červenci.

PPS.: koncert v Potrvá bude nakonec bohužel se vstupným - došlo k nedorozumění a/nebo zásahu vyšší moci.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »