Maso, Mitch vaali koukam, Nick Barker hadr :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Maso, Mitch vaali koukam, Nick Barker hadr :D
Paráda kluci, jen tak dál, šlape to jak CYP, i když to není úplně můj šálek čaje, tak supr ! ! !
Ahoj, přesně po roce od založení našeho spolku Hiroshima nightmare jsme se vydali do studia, a část našeho výtvoru si můžeš teď poslechnout na našem profilu!
Zzz je to dost v pohodě:-) šlape vám to dobře )
Cau panové, zní vám to fakt moooc dobře. Jenom trochu více toho řevu místo strašení a bude to bomba :))) Držím palec a zařazuji mezi spřízněné.
hoši, fakt dobrá práce! Při poslechu sem si prdnul do trenýrek:) a Mitchi tobě gratuluju hned dvakrát, po tý sračce s nohou podávat takový ýíkony? Je to vůbec normální?:) Smekám pomyslný klobouk a těším se na gig!
Zdarec
novy valy fakt mazec,libi moc:)chci vas slyset na konziku!
Čuzz hošánci!!! dost super!!! líbí se mi to moc, do spřízněnych přidat dvakrát asi nemůžu co?? zdar válečníci :)))
tak já teda taky :D ..pár fotek z Fabriky... akce skvělá :)
http://zuziiik.rajce.idnes.cz/20.3.10…
Zdravíčko, posílám odkaz na něco málo fotek, parádní akce, děkujem, ať se daří...http://crusteres.rajce.idnes.cz/