parádní hudba...jen tak dál...a chtělo by to víc songů:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
parádní hudba...jen tak dál...a chtělo by to víc songů:)
Zdar pašáci, no vůbec nejni zatch!!
Hele moc rádi bychom si s váma s BOGOTOU někdy někde zahráli!!!!
Pokud by ste měli zájem určitě dejte vědět!!
Smějte se
čauu ... no bicí přece :D
neni zac slape to dobre:)
a máte nás:)
jste nejlepší kapela co jsem kdy slyšel z těch kapel měsíce
jen taK dál
držim palce
bizzzi
Je to dobré, je to dravé, je to prostě náser. Dali jste mi zavzpomínat na staré dobré At The Drive In - Relationship On Command. Za rodinu
Jirka
dobrá music a zajímavej vokál. některý pasáže mi připomínaj mj. refused. jinak bych řekl, že škatulka "melodický hc" by vaši hudbu vystihovala líp :)
Není zač .-) sice bych mel jeste co vytknout ale prijde mi ze jste na moc dobre ceste ;-) keep goin´ doufam ze brzy prijedete do Prahy s radosti bych si vas sel poslechnout :)
Samozrejme moc radi a s tim Děčáínem souhlasím.
dclvmen a Půjčovna.