Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
týý jo, to jó, to je dobrý totó, hm hm
V sobotu super! Jak muzika, tak pokec.
Dodatečně se omlouvám za chytrý kecy:-). Když dám nějaký to pivko navíc, začínám rozumovat. Myslím, že to máte v hlavě srovnaný i bez mých "mouder" :-).
Když to vyjde, zajdu do Kainu.
Zdarec.
Klucí, tak jsem vám našel dvojníky :D
http://www.youtube.com/watch?v=…
téééda pánové :) vy se mi líbíte :)
Cusz bando, hele jen předběžně připravuju akci v Náchodě ve Vatikánu, 6 kapel, křest céda, bude to takova (post) HC night, dorazili byste???
Ahoj/podpořte/18.12.09/Rakovník/Na zátce/
DÍKY
Ahoj, jste u me v oblibenych, protoze se mi libi vase hudba. Jinak byste tam nebyli :) at se dari a vic takovych songu.
čus kucí, tak v klubu V Jelení to na 18.12. je dojednáno! Společně s námi zahrají At Folsom Prison a začátek večírku je ve 20:00h, tak si to zapište za uši a doknzíků. čao
ZdareC, MusiC hodně v caJku!!! Hodně se mi to líbí a určitě nEjsem sÁm!!! Jinak co jsem se tady dočeTl, TAK URČITĚ nezoufejte kvůli konCertu na který PŘISLO 10 lidí.... i pro těch 10 lidí STOJÍ za to HRÁT a odevzdat na [stejdŽI] 100%
See yOU
Jury & B_side