Včera moc pěkný kluci! jak ste dojeli? jo a nastartovali ste vůbec?? Koukněte do mailu;-)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Včera moc pěkný kluci! jak ste dojeli? jo a nastartovali ste vůbec?? Koukněte do mailu;-)
nářez na Oáze hoši, poklona zpěvákovi! :-)
Jooo, šup šup :D
tak uz pojeďte nééé, tu je taky nuda!:D
tady se piču děje...
Ahoj kluci, budeme dělat koncert u nás, buď\leden nebo únor, tak mohli bychom s Vámi počítat?.. brali bychom to jako výměnnej koncík :) pa Tom
Děkuju moc, taky přeju hodně úspěchů;) jen tak dál;)
Kdo je nová kytara? :-)
dobrej nářez chlapi ! těšim se na Múzu :) zatim se mějte
ivča/TMS