Chlapi,včera to bylo nadupané !!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Chlapi,včera to bylo nadupané !!!!!
fúha, vďaka ;) dúfam, že čoskoro sa vidíme na nejakej tancovačke vo vašom podaní :)
Joo, taky jsme spokojený! :-) Doufám, že se potkáme 13.2. v Ostravě (pokud nebudete hrát)! Čuzzz!!!
NA NAŠEM PROFILU JSOU NOVÉ SKLADBY TAK SOSEJTE )))
Zdravíme ostravskych bratov!:-)
pozeram ze este furt drtite, tak sa dufam opat niekedy stretneme na spolocnom podiu.
S.D.
kurva chalani....toz dobre:))))
Sakra,to budete v ově hrát s takovýma sráčama?:-D
NOVÉ SONGY SO SKÚŠKY!!!!!!!!!!!
RTK - Music For the Victims of World War
LET´S GO !!!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj škoda že nemáte nějakou akci na plzeňsku hned bych jel posloucham to každý ráno na šichtě a je to skvělí skvělí skvělí jen tak dál