Malarme - Názory | Bandzone.cz

Malarme progressive-crossover / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Hovná (Flint Records 2011)
    Nezařazeno
  • Dál (Flint Records 2011)
    Nezařazeno
  • Vrána (Flint Records 2011)
    Nezařazeno
  • Lůno (Flint Records 2011)
    Nezařazeno
  • Špatně (Flint Records 2011)
    Nezařazeno
  • Krotitel (Flint Records 2011)
    Nezařazeno
  • Ve hvězdách (Exavik 2010)
    Nezařazeno
  • Ve snu (Exavik 2010)
    Nezařazeno
  • Pokojč. 070 (Exavik 2010)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

nikdo

ale no tak chalí! nechtěj abych zazpomínal jak někdo jendou na pohodě a i v jiných prosotách s úsměvem na rtech ěl slova: já jsem kacíř! :D:P

Bez profilu

Chalí

magoři !!!! chete mě zabít s nějakou vincentkou ?!! to po mně nemůžete chtít :) to radši vodu z hajzlu a za další,,být v Plzni a nedat si pivo?!! to je kacířství,prostě hřích nehrubšího zrna, abyste věděli...

Bez profilu

Flea

Chlapci gratuluju, máte sqělou muziku, aŤ vám to hraje.
Fuck of neo-punk

nikdo

jo tak na Plzeň s Váma jo?? :) Jinak chalínátor: na pivo zapomeň a hybaj pro tu vincentku jak červi psal aby si získla slavíka :D a nezapomeň na GLO GLO GLÓ! XD

Vombat Kšíry

Paráda je to,mám radost už i kvůli sobě co se týče zpěvu,je to pro mě velký zadostiučinění,mám radost,,jinak určitě pujdem někam v Plzni Šáma :) a děkuju taky všem za podporu a děkuju svým rodičům a hlavně děkuju bohu že jsem dostal toho Oskara..prostě díky,fakt jsem to nečekal.