S klukama jsem se o tom nebavil, ale myslim ze by se to dalo vymyslet trosku jinak...vy udelate akci u vas nebo v okoli, tak samo my.A co se tyce cestaku ze my bysme prijeli zadara a tak samo vy. Pak si akorat rozdelime na pul penize ze vstupneho. Co vy na to? Hanysz :-)










