MAAT - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MAAT hip hop-rap / Hradec Králové

„CD Ze tmy je v prodeji od 12.9.2013“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ze tmy (ft. Henny)- Ze tmy (2013) 768 ×
  • Já a ty (ft. DJ Wich)- Ze tmy (2013) 615 ×
  • Architekt- Ze tmy (2013) 449 ×
  • Než zhasnou světla (ft. Livie Kuchařová)- Ze tmy (2013) 423 ×
  • Bez nás- Ze tmy (2013) 378 ×
  • Těžko se odchází- Ze tmy (2013) 431 ×
  • IronKap - Z popela (ft. Fosco Alma & Marpo) 372 ×
  • Headshot (ft. Radikal, Fosco Alma, Jay Diesel, Tafrob, Bio, L.D. 388 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členi:

Fosco Alma - facebook.com/FoscoAlmaFanClub, twitter.com/FoscoAlma, instagram.com/FoscoAlma

L.D.

Lucas Blakk

 

Rap: Fosco Alma, L.D.

Music: Fosco Alma

Art / Graphic / DJ: Lucas Blakk

Bio a historie

Začátkem roku 2010 začali pracovat Fosco Alma a L.D. na novém albu, které později dostává název All-in, protože se po 3 letech vrátili se společným albem, na které obrazně řečeno "vsadili vše". Jako hosti se na albu objevili James Cole a Vladimir 518. Album vyšlo na podzim roku 2010 a těšilo se velké oblibě, díky které skupina rychlé získávala na přízni.

Již v době, kdy se pracovalo na albu All-in, měla skupina v hlavě vizi dalšího alba, pro které již měli název a tím byl Euroflow. Na albu pracovali od konce roku 2010 do podzima 2011, kdy spatřilo světlo světa. Do povědomí lidí se dostalo hlavně díky úspěšnému singlu Další příběh.

V roce 2012 skupina pracovala bez jakéhokoliv konceptu na singlech, na které se postupně točily videoklipy. Práce vyvrcholily písní, nebo spíše projektem, Konec lepších dní, ve které hostovala kapela Rybičky 48 a zpěvák/rapper Jimmy Dickson. K písni vznikl krátkometrážní film spojený s videoklipem. Na celém projektu se pracovalo téměř 5 měsíců. Všechny tyto singly, které vznikly v roce 2012 se vydali začátkem roku 2013 jako kompilace pod názvem 37EP.

2013 - ?

Koncem roku 2012 začali vznikat první písně na připravované album, které později dostalo název Ze tmy. Album mělo jasně stanovený koncept a tím byla pravda, upřímnost a texty o životech, které žijí Fosco Alma a L.D. ve svém osobním životě. Skupina chtěla lidem dát to nejupřímnější album a to také udělala. Album je přehlídkou absolutně nejlepšího frázování a technky, která nemá v České Republice obdoby, ale zároveň s propracovanými a hlubokými texty, které nepochopí asi uplně každý posluchač.