M2T - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

M2T punk-rock / Jindřichův Hradec

„Končíme“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí, DJ
Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme Punk-Rocková  kapela z Jarošova nad Nežárkou.

Bio a historie

Nápad založit zrovna tuhle kapelu vznik začátkem dubna 2010. Tonda a Pštros si řekli, že sice oba hrají ale spolu ještě (skoro) nehráli. K tomu Milan a Pštros zrovna opouštěli kapelu JZH,která nebyla v nejlepší formě. Takže byla zkušebna, byli muzikanti, byl aparát a tak se začlo hrát. Tonda ještě před první zkouškou napsal hned 4 songy, takže bylo jasné, že M2T bude mít autorskou hudbu, což je dle našeho názoru nejlepší.

První koncert jsme odehráli 5.6.2010 splečně s kapelou Hedeik na kácení máje v obci Vlčetín. Koncert považujeme za ne příliš povedený (česky-na hovno). Lidi co tam byly si přišli poslechnout zábavovou kapelu a ne punkáče. Ale od té doby se lecos změnilo, odehráli jsme několik dalších akcí, vyřadili jsme pár songů a nahradily jinými nebo jsme pozměnili jejich koncepci. A tak získali m2t jasný směr kudy se budou ubírat- prostě punk s jednoduchými ryfi a agresivním zpěvem!

...a jak to bylo dál?

Akce postupně přibývaly a my se pomalu rozvíjeli. Razantní změnou byl příchod 2. kytarysty Buchtíka, který přišel na začátku léta 2011 a obohatil nás o nové nápady a vyhrávky. Zároveň Tonda ubral na agresivitě zpěvu a k mikrofonu se postavil i Milánek.

...a jak to bylo ještě dál?

Buchtík nás v prosinci 2012 opustil a na jeho místo nastoupil nadaný Honza Havlín, který nás opět nakopl dopředu. Akcí stále přibývá a nás nic nezastaví!!!!