Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lust 4 Luck rock'n'roll-punk / Hradec Králové

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Chances (demo 2015) 205 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Zdravíme, jsme Lust for Luck, čtyřčlenná kapela z Hradce Králové hrající punk - rock'n'roll. Kapela vznikla v Novém Bydžově na jaře roku 2010 v tříčlenném složení (Nikol, Johnny, Finch) původně s baskytarou. Po roce hraní a pár koncertech se od kapely odpojil původní baskytarista. 

Od června 2011 se k nám přidal kontrabasák Hellvis, začali jsme zkoušet v Hradci Králové a po druhé zkoušce už jsme jeli odehrát koncert do České Skalice, který, k daným okolnostem (dvoum zkouškám a opilosti) dopadl absolutně výborně! :)
Zcela jsme změnili hudební styl.

Od dubna roku 2012 kapelu doplnil další kytarista Řezňa, který skvěle doplňuje muziku.