Lukáš Huszár - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lukáš Huszár pop-rock / Uničov

„Nový song Svobodná země!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
2 346
Poslechnuto skladeb
1 107
Profil registrován
19.2.2014

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

No bio tedy Historie mě. Tak na kytaru akustickou sem začal hrát v 6 letech na hudební škole na Litoveské ulici v Uničově (Umělecká škola). Tam sem strávil 7 let do absolventu. Poté sem rok hrál sám na elektrickou kytaru a pak se přihlásil do školy Yamaha taky v Uničově strávil sem tam 2 roky celkem. Třetí rok sem nedodělal kvůli kytaristovy, který odešel ze skupiny a učitel nemohl vyučovat jen dva žáky. Tak to tragicky s končilo. Historie kapel, kteréma sem si prošel? Tak úplně na začátku to byly Trixblood sněma sem hrál rok neshody v kapele proto sem odešel. Druhá kapela Androidi to jsme hráli ve Štěpánově. No to byl takový úlet na 3 měsíce delší dobu to nevydrželo dost  lidí se do nás naváželo. To se stává, neměli asi smysl pro humor. Dále tu byla kapela KECKY PECKY to jsme asi po třech letech změnili název na THE FOUR ELEMENTS a tak jsme Hráli celkem 5 let až 20.8.2019 kapela ukončila svou činost bubeníka přestalo bavit hraní a mě někoho neustále hledat. Jak nastoupil bubeník řekl jsem, že jak ten odejde tak to celé ukončím a tak se stalo. Hráli nás v rádiu RUBI což jsem považoval za pěkný úspěch. Byl jsem jediný původní zakládající člen. To asi vše o mé historii.
Bavím se i na pozici nahrávací společnosti Element records jako Editor a produkční. Samozřejmně s hudbou pokračuji pod svím jménem dál. :-)
Dnes hraji sám za sebe! :-)
Provozuji nahrávací Společnost Elements Records https://www.facebook.com/Element-Records-718471468528011/?modal=admin_todo_tour 
OD 1.9.2019 

Bio a historie