Lucie - Názory | Bandzone.cz

Lucie pop-rock / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

26. srpna 2013
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Daniela (Dobrá kočzka která nemlsá, 2002)
  Nezařazeno
 • Ona ví (Slunečnice, 2000)
  Nezařazeno
 • Medvídek (Větší než malé množství lásky, 1998)
  Nezařazeno
 • Pohyby (Pohyby, 1996)
  Nezařazeno
 • Zkamenělý dítě (In The Sky, 1991)
  Nezařazeno
 • Amerika (Černý kočky mokrý žáby, 1994)
  Nezařazeno
 • Černí andělé (In The Sky, 1991)
  Nezařazeno
 • Šrouby do hlavy (Lucie, 1990)
  Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

johny5zije

lubomir....prosim ta...netahaj krestanstvo do rockovej muziky....ked sa ti to nepaci tak to nepocuvaj....ja to pocuvam 25 rokov a este ma to neomrzelo a mozem si to pustat dokola aj cely rok v kuse....raz som sa stretol s davidom....sam za mnou prisiel v modre a prihovoril sa mi...bol super....videl som dva koncerty lucie na zivo a bola to raketa

Bez profilu

Lubomír Hotový&spol

Nemám nic proti hudbě....je to dar Boží a co s tím uděláme-koho tím uctíváme-je na nás......nevím-jestli jsemto již nepsal....Písničky : Sex je náš-Jsme černí andělé-myslím dost jasně ukazují duchovní podstatu této kapely a samo.kapel jiných.....nic není náhodou a nic není bez nějaké duchovní podstaty...tedy pozor.....myslím si...že kapele dost ublížila písen Medvídek...kde ironizují a zemněšnují jedinečnou obět Krista na Golgotském kříži....i za tuto kapelu-tyhle lidi ...Pán Ježíš zástupně zemřel....je otázkou....co s tím hoši udělají...čas totiž hodně běží a doba Milosti Boží...se velmi krátí...tak mnoho zdaru s pokáním ....je třeba uvažovat a jednat úplně jinak.....ruku v ruce s živým Kristem...člověkem i Bohem.....ámen...K.L.H.

Bez profilu

rocky balboa

Jsem vaším fandou od počátků kapely.Moc vám přeju hodně úspěchů do dalších let. Máte dobrý texty, četl ve vaší knížce jak vznikala skladba Zkamenělý dítě u toho bych chtěl bejt a skladba by měla tak 20 minut. Líbí se mi vaše starší tvorba, ale nová není taky špatná. "Pes který neštěká" Rocky Balboa z Mostu p.s. Mohli byste někdy více přitvrdit! !

Bez profilu

anton koller

Trapas na Andělech

Příští ročník se bude jmenovat "Festival udílení politických cen Anděl".

Chápu, že některým vadí sbližování s Čínou či RF. Ani já z toho nejsem nadšen. Bohužel tyto mocnosti existují a budeme de muset s nimi naučit nějak vyjít. Nechápu však, proč těm, kteří pobíhají s tibetskými vlajkami či veřejně kritizují presidenta nevadí anexe Golanských výšin, Turecká okupace části Kypru, přepadení Iráku, bombardování Bělehradu, uznání Kosova, kšeftování Turecka s IS, masové vraždění Kurdů nebo wahhábismus v SA.

Těžko se ubránit dojmu, že tito lidé mají prapodivný cit pro spravedlnost, rovnost a demokracii. Spíše jim jde o pomstu za prohru jejich favorita v presidentských volbách. Daleko nebezpečnější je pro nás v současné době Turecko, než ČLR či RF.

Curlies

Ahoj!
RÁD BYCH tě POZVAL NA PROFIL NAŠÍ KAPELY A POPROSIL O PŘIDÁNÍ MEZI FANS))
DIKEES ZA CURLIES mates

Bez profilu

Paul

Zamyslete se Vážená Lucie.
Došly Vám prachy, tak tady děláte divadýlko jak zase jste tým.
Je to jen oblbování lidí. Komerční tah

Bez profilu

MK

Pane Bože už NE!!! Vezměte tisíce dalších kapel sebou a dejte "HUDBĚ" prosím odpočinout! STOP SUPERSTÁR, STOP MUZIKÁLY, STOP FESTIVALY, STOP TV, STOP RÁDIA.

JE TOHO MOC, JE TOHO MOC, JE TOHO MOC!!! Pomohlo by to jak hudbě jako celku, tak těm kapelám.

Lucie je samozřejmě víš než myriády kapel u nás, ale měly by jít příkladem!

To neplatí jen pro muzikanty, ale též pro herce a jiné celebrity!