top zpev na bandzone! klasa! je to jak profi ...klanim se :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
top zpev na bandzone! klasa! je to jak profi ...klanim se :)
fakt pěkňoušký !!! =)
ahoj LU..tebe jsem hledal..aj prichazim i s prosbou....vim ze to asi nevyjde ale chtel jsem se zeptat..jestli by jsi nemela zajem o spolupraci...schanim zpevacku na refreem...budu fakt stastny kdyz by jsi souhlasila..kdyztak dej vedet na muj budu na tebe cekat..D
Ahojte lu.... simtebe:( nevis o nekom kdo rapuje v aj a je uchazejici? Marne hledam
Mááš to tu Fákt pěkný,..mooc se mi líbí tvůj hlas jen tak dáál;-);-);-)
jasan to máš pravdu,jen mi přijde praštěný když je to anonymní :-))))
jo holka,každýmu se nezavděčíš. některý lidi jsou paka,kort když jsou annonymě. V nastavení si můžeš vypnout annonymní uživatele.
!! Kotroluj horkou novinku !!
MC Vony - Úhel pohledu (produkce Neires)
>> http://bandzone.cz/vony <<
Lol: proč se stydíš za svý názory?? Jako annonym to může napsat každej idiot
Takovej mensi vylet v Africe:) trocha te inspirace! Uvidis co s tou songou dal, ale je to prijmeny! A u me se urco neco chysta... Vlastne je hotovo, urco to sem brzy dam! Drz se zatim LUUU