LSQ - Úvod | Bandzone.cz

LSQ funk-jazz / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Jsme krásní
    Nezařazeno
  • latina č. 7
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

zenda

... jen douška: nechci kritizovat, ale překládat názvy vašich věcí do angličtiny, jenom proto, že tam seděj cizinci, je asi zbytečný. Leda když je to vtipný, ale to je pak třeba si to přeložit nebo rozmyslet předem, aby ten joke vyšel, jinak to vyjde spíš trapně a je to škoda. Řekla bych, že na "Bez piva neusnu", by šlo nejlíp asi "Can't Go to Sleep without Beer" a "Hit" by měl bejt spíš "The Hit". No to jen aby vaěe celkový vystoupeni bylo jeste dokonalejší!!:-))TAK HODNĚ ZDARU!!

Bez profilu

zenda

DOBRÝ DEN, BUDETE ZAS NĚKDE HRÁT?Náhodou jsem vas zaslechla tuhle na FAMU, tak jsem si řekla, ze se na vás pořádně mrknu do Bluessklelpa. Škoda, že tam bylo tak málo lidí:-§ Myslím, že ti, co neprisli, prohloupili!
Možná by "special effects manager"-basák měl příště nechat trochu zhasnutějc, aby byla lepší atmoška, jako když jste přidávali. Lidi, ikdyž je jich málo, se pak víc vodvážou.
Smooth jazz vlastně nesnáším, ale ve vašem podání je to lahůdka!! Jste skvěle sehraný a HLAVNĚ DOBŘE NAZVUČENÝ!!, každýho je pěkně slyšet, tak to už pak je jedno, co hrajete. (Ikdyž perkusistu a zpěvačku bylo slyšet málo, což byla škoda..). Basák teda fakt jede, bubeníci jsou vyborný srandisti, klávesista je fakt cool a zpevačka jakbysmet a kytarista vkusně sólíčkuje!

Bez profilu

agathamusic

Dobry den,hezka muzika,hledám kytarystu na léto čtrnáct dní nemecko. kontakt.agathamusic@centrum.cz tel 736 167 924

Zobrazit všechny názory