Lostinmind - Názory | Bandzone.cz

Lostinmind post hardcore-metal / Lučenec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Confashion (Chainsaw Reaction 2012)
    Nezařazeno
  • Thank You, Goodbye (Chainsaw Reaction 2012)
    Nezařazeno
  • Pizza vegetariana (Chainsaw Reaction 2012)
    Nezařazeno
  • The Selfish Sells Fish, We Own The Ocean (Chainsaw Reaction
    Nezařazeno
  • Last Supper With The Best Friend (Chainsaw Reaction 2012)
    Nezařazeno
  • Why So Serious? (Chainsaw Reaction 2012)
    Nezařazeno
  • Save Me (2009)
    Nezařazeno
  • Nevermore (EP 2010)
    Nezařazeno
  • Cirkus Of Broken Dreams (EP 2010)
    Nezařazeno
  • Point Of Departure (EP 2010)
    Nezařazeno
  • My Choice Is Your Hope (EP 2010)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Zoči Voči

Nazdar Mates a spol., dari sa celkom fajn,vidim ze aj vam:D nahravku mame z koncertu v klube 77v BB,nahral to zvukar za par korun.. Inak uz som zvedavy na vase nove nahravky! potom sa ozvite ked to bude..koncerty neriesite?mohli by sme daco spolu podniknut..zatial sa drzte,z Nitry zdravi Miško

Gitaurmaniac

no co pani dufam ze ste na to nahravanie nadrzany aspon tak ako ja:D....dufam ze pridete pripraveny:D....uz som dal Trawovi instruktaz takze sa tesim na vas......bicie su uz hotove traw ich uz ma.......ok vidime sa v piatok cca o pol sestej....zatim

TomoAnalGrinder

Pre moju lasku:....mno tak ked to bude aktualizejsn tak samozrejem ze dam dopredu vediet :D..uz sa pracuje na poslednych dvoch veciach,.,,najnovsie pesnicky uz (sice neviem akym sposobom) spievam po slovensky sice to je jednop kedze ostatny budu kokot rozumiet :D...ale tak dufajme ze dakey uz v januari lebo teraz sa vobec neda idem prec na dovolenku a nebude cas na skusky i kedze ostatny budu skusat ale ja budem potom potrebovat cas na spev nuz tak zatial tak..a som stastny ze uz su na ceste vase nove nahravky.,.aj mi sme uz rozmyslali ze daco sklepeme ale to az v dalekej buducnosti :D..heh oki majte Analy RITiery...mam vas rad vas analny kamarat

Fiko

traw to az v decembri?ja tu kkukam kazdu chvilku ci tu nieco nieje nove a sa mi nechce cakat az do ecembra=)

TomoAnalGrinder

Soi hladne tvare :D...ako ide zivot v hudobnej branzi ? :D...o chvilu su tu vuanoce basz meg :D..a mi chystame koncert :D..len neviem kedy uz sme pomaly ale isto pri konci nasich vytvorou...tak dufam ze budete potom krutit kokotmi nam pri tvarach :D..majte sa a onanujte ale ni vela lebo aj vela dobreho skodi :D

1 2 3 4 5 681013162025303539424446 47 48 49 50 51 52 53 545658616468727680838587 88 89 90