TO Peki : neboj bude aj kvalitnejsia
TO TomoAnalGrinder : fu bratu to newiem dojdi 26.dec.na ten koncert do VK a tam sa dame dolu...
TraW
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
TO Peki : neboj bude aj kvalitnejsia
TO TomoAnalGrinder : fu bratu to newiem dojdi 26.dec.na ten koncert do VK a tam sa dame dolu...
TraW
Motha fockers...kedy sa rozjebeme dpc ???
You´re such a bitch je fajna . Kebyze je to kus kvalitnejsie nebolo by odveci.
Nazdar Mates a spol., dari sa celkom fajn,vidim ze aj vam:D nahravku mame z koncertu v klube 77v BB,nahral to zvukar za par korun.. Inak uz som zvedavy na vase nove nahravky! potom sa ozvite ked to bude..koncerty neriesite?mohli by sme daco spolu podniknut..zatial sa drzte,z Nitry zdravi Miško
no co pani dufam ze ste na to nahravanie nadrzany aspon tak ako ja:D....dufam ze pridete pripraveny:D....uz som dal Trawovi instruktaz takze sa tesim na vas......bicie su uz hotove traw ich uz ma.......ok vidime sa v piatok cca o pol sestej....zatim
Pre moju lasku:....mno tak ked to bude aktualizejsn tak samozrejem ze dam dopredu vediet :D..uz sa pracuje na poslednych dvoch veciach,.,,najnovsie pesnicky uz (sice neviem akym sposobom) spievam po slovensky sice to je jednop kedze ostatny budu kokot rozumiet :D...ale tak dufajme ze dakey uz v januari lebo teraz sa vobec neda idem prec na dovolenku a nebude cas na skusky i kedze ostatny budu skusat ale ja budem potom potrebovat cas na spev nuz tak zatial tak..a som stastny ze uz su na ceste vase nove nahravky.,.aj mi sme uz rozmyslali ze daco sklepeme ale to az v dalekej buducnosti :D..heh oki majte Analy RITiery...mam vas rad vas analny kamarat
traw to az v decembri?ja tu kkukam kazdu chvilku ci tu nieco nieje nove a sa mi nechce cakat az do ecembra=)
Soi hladne tvare :D...ako ide zivot v hudobnej branzi ? :D...o chvilu su tu vuanoce basz meg :D..a mi chystame koncert :D..len neviem kedy uz sme pomaly ale isto pri konci nasich vytvorou...tak dufam ze budete potom krutit kokotmi nam pri tvarach :D..majte sa a onanujte ale ni vela lebo aj vela dobreho skodi :D
Tak parada!!jj je to na husto ale co uz:Dtak teda dufam ze sa vidime:)
Nazdar pani!ako sa dari? chcem sa opytat ci by sa dal zbuchat u vas nejaky ten koncik na druhu polku januara, dik za odpoved;)