nahravky budu uz coskoro dneska idem este za renom/MS/ urobit nieco s tymi prasivimi bicimi nech to ma grady opravim to co pani este napisali ze chcu zmenit a dufam ze im to odovzdam zajtra alebo napozajtra najpozdejsie konecne uz tak ako to ma byt...takze tak.....oni za to spozdeni s nahravkami nemozu......ale poviem vam seckym ze sa mate na co tesit......












