LORD - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

LORD rock-hard rock / Klatovy

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Na podzim roku 2011 LORD vstává z popela… kapela se schází po delší odmlce k nazkoušení původního repertoáru v následujícím složení:

Alfons "Alfa" Twordy – zpěv .. Tibor Ďurica – gt .. Miroslav More – bg .. Antonín Kaše – dr .. Petr Říha - gt .

Dochází k regeneraci repertoáru a čerstvý vzduch vnáší již historicky prověřený autor a producent Miloš Bešta doplněný skvělým textařem Honzou Petričkem.Kapela natáčí ve studiu Ex Avik v roce 2014 album "1000 Poschodí". Přestože si kapela plně uvědomuje, že rocková muzika  je věcí osobní radosti, pocitů a vlastního uspokojení, nadšení členů dává život novému repertoáru, kterým kapela hodlá potěšit staré i nově přicházející fandy, kterým členové teamu z tohoto místa projevují hluboký úklon a poděkování. 

Za Lordy - Petr Říha

Bio a historie