Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Swabik feat. Rebela Yella experimental-triphop / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mr. Government 404 ×
  • Muse 283 ×
  • Be The Part Of ( 3ska remix Muse) 206 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela LOOP STATION vznikla na podzim 2011 náhodným setkáním beatboxera Swabika a zpěvačky Rebely Yelly na podiu při oslavách Ještědu. Zde se jim podařilo úspěšně improvizovat po dobu 40 minut. Po té jsme založili LOOP STATION . Swabik nahrává smyčky zvuků a vytváří jimi podklad pro zpěv na loop stastion rc boss 50 Naše skladby se nejvíce blíží stylu trip- hop, který mísíme s breakbeatem, technem, dubstepem. Ponějakou dobu byl hostem v kapele scracht master dj SHAMANITOO.V roce 2014 se naše skladba dostala do hitparády Velká sedma na Radiu1 v remixu Be the part of... by 3ska .Swabik si pořídil vymazlenou verzi loop station rc boss 505, se kterou se tvoří mnohem lépe. Letos jsme se rozhodli přidat do našich písní něco punku a funk.A celkově zrychlit.Dotočit desku a potěšit Vás novými skladbami. Ve startéru radia Wave 2015 jsme se dostali do finále a v něm se umístili na 5. místě. A Bonus, jeden z mnoha pseudonymů umělce Martina Tvrdého, za sebe do finále startéru radia Wave poslal Loopstation: „Je to jediná kapela ze semifinalistů, která se mi zdá originální a nějak vybočuje. Na rozdíl od ostatních projektů má odstup a nadhled. Možná že živě a vizuálně je nejvíc atraktivní.“ Originalita je bezpochyby největší výhodou zatím skoro neznámého projektu Loopstation. Toho si velmi vážíme.Z větších  hudebních akcí  si Loop Station zahráli na festivalu Soundfeer, Wonderland, Kůra, slavnosti Ještědu, Štok fest, PAF, Vostrov open air , ROXY, Ještědská Odyssea., Pleasure Station Day, DrinkArt Kokpit.

Fanoušci: 14

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 044
Poslechnuto skladeb
893
Profil registrován
19.8.2015