LoGo - Názory | Bandzone.cz

LoGo hip hop

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Musíš žiť
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

creame

hej zdar, to je fakt v pici s tu tvoju kvalitu, ty si revolucionar.. davej prosim nove veci, byla by skoda mrdat talentem

Bez profilu

elmurdo

čau máš v plánu nahrát nějaké další tracky? díky za odpověď..měj se

Bez profilu

Spolupráce

Zdravím MC Loga. Co nějaká spolupráce?

Bez profilu

Marki

Hej nic si z nich nedelej, mysli to ze srandy. Twoje tracky jsou fakt cool, fakt se mi moc libi, jsou swastne krasny... upe mocinky posloucham rada to "Musis zit", vzdycky mi to zvedne naladisku...

Bez profilu

MC kedluben

Zdar borče. Tak takto dobře nerapuje nikdo z celé České republiky. Nevím jak u vás ale tady bys byl najvačší král. Nechceš spolupracovat s Hugo Toxxxem? Určitě by s někým takovým dělal

Bez profilu

krémo

KAMO MUSIS ZIT!!! kurva to je TRACK JAK PRASE musis to dat ke stazeni!!!!!! vic takovych!!! respekt jak prase fakt toto me postavi na nohy dycky

Bez profilu

majkl

čauec, track "musis zit" se ti fakt povedl, vždycky když si to pustím tak mě to postaví na nohy, protože MUSÍM ŽIŤ! nechtěl bys ji dat ke stažení?díky..měj se

Bez profilu

12345

Zdar MC Logo nechces sem dat track Musíš žiť ke stažení?? Chtěl bych si to dat do mp3 prehravaca!!
Musíš žiť - nejlepší!!