creame
hej zdar, to je fakt v pici s tu tvoju kvalitu, ty si revolucionar.. davej prosim nove veci, byla by skoda mrdat talentem
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej zdar, to je fakt v pici s tu tvoju kvalitu, ty si revolucionar.. davej prosim nove veci, byla by skoda mrdat talentem
čau máš v plánu nahrát nějaké další tracky? díky za odpověď..měj se
Zdravím MC Loga. Co nějaká spolupráce?
Hej nic si z nich nedelej, mysli to ze srandy. Twoje tracky jsou fakt cool, fakt se mi moc libi, jsou swastne krasny... upe mocinky posloucham rada to "Musis zit", vzdycky mi to zvedne naladisku...
Zdar borče. Tak takto dobře nerapuje nikdo z celé České republiky. Nevím jak u vás ale tady bys byl najvačší král. Nechceš spolupracovat s Hugo Toxxxem? Určitě by s někým takovým dělal
KAMO MUSIS ZIT!!! kurva to je TRACK JAK PRASE musis to dat ke stazeni!!!!!! vic takovych!!! respekt jak prase fakt toto me postavi na nohy dycky
čauec, track "musis zit" se ti fakt povedl, vždycky když si to pustím tak mě to postaví na nohy, protože MUSÍM ŽIŤ! nechtěl bys ji dat ke stažení?díky..měj se
Zdar MC Logo nechces sem dat track Musíš žiť ke stažení?? Chtěl bych si to dat do mp3 prehravaca!!
Musíš žiť - nejlepší!!
http://misa82.webovastranka.cz/images/děti%20(20).jpg prosím tě ty taky fotíš?