Zdravim do té Olomouce ... mate opravdu mohutnou hudbu ktera se krasne posloucha ... jen tak dale a Jencku nechlastej tolik xP
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim do té Olomouce ... mate opravdu mohutnou hudbu ktera se krasne posloucha ... jen tak dale a Jencku nechlastej tolik xP
Zdravíme Vás, s dovolením si Vás dáváme do přízněných.. Ecetera
Velmi sa mi to paci chalani):) DObre vymyslena muzika:) A pozdravujem paula stenleyho (insun) od typka z masters of rock :)
Moc se mi líbí vaše hudba. Hodně štěstí.
HELL-ov páni. Isto by sme si radi s Vami zahrali. Sami zháňame teraz príležitosti kde si zahrať takže ak by ste niečo riešili alebo vedeli o dáky oraganizátoroch v CR tak dajte isto vedieť na info@thecrypt.sk. My momentálne nerobíme koncerty lebo sme absolútne vyťažený cvičením a robením nových songov. Ak niečo budeme robiť tak sa isto dohodneme ;-). Nech sa darí a metalu zdar.
Zdravas!
Nie je vylucene si spolu zahrat, ale kedze mi tych akcii vela neporiadame, tak nic neslubujem na 100% dopredu. Ked tak napiste na trencin@dowina.eu vase poziadavky a uvidime co sa da robit. S pozdravom
Dirrt
Nazdar pekelnici, paradni hudbicka. Meli jsme cest s Vama jednou zahrat v AMC Klubu, ale tenkrat jeste nebyl BZ profil. Ted uz je a my Vas na nej zveme ;) Jinak samozrejme pridavame do oblibenych! At to slape!
Tak sem si tu chvilku udělala a stála zato. Mějte se.. :-)
Zdravím Lingam a přidávám do oblíbených... Vážně moc pěkná a zajímavá hudba!
Ahoj, velmi pěkná hudba, doufám že budete zase někdy na afodu :)