Ecetera - Úvod | Bandzone.cz

Ecetera symphonic-black / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • INTRO
    Nezařazeno
  • INFERNO
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Finále

Tak jsme s Hanzem přemýšleli, co bude dál, a došli jsme k názoru, že asi už bude lepší nechat Eceteru důstojně odpočívat. Nikdy neříkej nikdy, třeba se ještě někdy slezeme a třeba si jen tak něco zahrajeme, ale na nějaké vystoupení, či novou tvorbu už to nevypadá. Každopádně chtěli bychom vám všem poděkovat za vaši podporu, slova chvály i kritiky a hlavně důvěru v nás. Díky vám jsme mohli uskutečnit bombastické koncerty, supr afterpárty, a nebýt vás, tak bysme to nedokázali, a samozřejmě nebýt kolegů z kapely, tak by nic z toho taky nebylo :) Léta času, pilování, nasrání, extáze, srandy a ,,vajna,,! :D
Upřímně mi ty časy chybí :) Ale je to tak určitě lepší, každý se rozprchl do různých kapel, koutů světa atd. a každý je jinde :)


Takže Ecetero, děkujeme a odpočívej v pokoji.

Verónique Ran

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Krade a.m.a.

Ahoj, touto cestou nabízím výrobu loga Vaší kapely či jiných předmětu a stávám se vaším fanouškem.
Metal forever!!!

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Metalfawn D95

To je škoda,hrajte ještě...výborná muzika,fakt šrumec,parádně Vám to šlape,má to náboj a šťávu a oba hlasy skvělí,jsem nadšenej přesně podle mojeho gusta.Přeji hodně štěstí v hledání nových členů a zůstaňte u toho stylu je to nadupaný celý i rytmicky úžasný,mějte se a brzy na scénu!

Zobrazit všechny názory