Lights Off - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lights Off alternative-rock / Jeseník

„2019 LP "LIGHTS OFF"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Bandzone.cz Tip týdne

12. srpna 2019

Fanoušci: 135

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
6
Návštěv celkem
56 748
Poslechnuto skladeb
136 151
Profil registrován
21.11.2013

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

V červnu 2012 v Jeseníku se poprvé schází trio : Vojta/kytara + Simon/bicí + Ivan/basa s jednoduchou ideou klubové kytarové kapely. Zhruba rok vzniká první podoba, kapela dostává jméno, Vojta začíná psát texty a zpívat. Po pár koncertech nahrávají LIGHTS OFF v místním studiu první DEMO (2013). Na dalším materiálu se pracuje s důrazem na hledání vlastního specifického soundu. Simon hraje na kytaru, za bubnama začíná hostovat i na koncertech Laco (ex Priessnitz).

2014 - Kapela vystupuje ze sklepa jesenického divadla na jeho pódium, přijíždějí Amák s Ronem (Golden Digital Studio, Praha) a točí první EP - KIDS OR HITS, které vychází začátkem roku 2015. Krátce na to, v srpnu, začíná v Amákově pražském studiu práce na dalším EP. K dřívějšímu syrově kytarovému zvuku přibývají další vrstvy, klávesy, aranže. Začátkem roku 2016 vychází pod značkou Drug Me Records EP - NICE TO LEAVE YOU

2017 - Nové triky ze studia si žádají adekvátní provedení na koncertech, takže klávesy a druhá kytara jsou napevno v kapele i na pódiu - není cesty zpět ! Každý koncert je zkouška a každý další song patří příští nahrávce nebo nikam ! 

2018 - Deadline - nahrávání - opět Amák a Golden Digital. Vzniká směs pestřejší a rozsáhlejší se všema slabinama a drobnýma vadama bez retuše - první LP - eponym - LIGHTS OFF. Deska vychází začátkem roku 2019 ve vlastním nákladu.