Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 1 727 ×
  • 02Vlak 1 194 ×
  • 03Tesla 979 ×
  • 04Koniáš 844 ×
  • 05Ohniště 866 ×
  • 06Libý Květoň 908 ×

Novinky

PF 2019

Upraveno:

           Libý Květoň má za sebou další rok. Kdo nás sleduje ví, že nám přihrál nového basistu, který se zapojil v průběhu září a stihl v rekordním čase nacvičit všechny naše pecky. Rozpracovali jsme nahrávky připravovaného CD, ale tam to vážně drhne v soukolí, že se nakonec ukazuje, že nahrát pár písní "svépomocí" je pro nás trochu velké sousto. Ale to především pro absenci pevně velícího důstojníka a nejednotu názorů. Víc se kecá, než by se dělalo a asi je malá motivace. Tak budu já osobně jen doufat, že se na něčem shodneme. Musím uznat , že v tomto je náš soubor víc než liknavý. Nahrávky budou doufám prioritou nadcházejících měsíců.

            Mezitím se budeme snažit domluvit nějaké koncerty. Pořadatelé se sice mohou přetrhnout a zvou nás na nejrůznější akce a festivaly za slušné honoráře, ale to není pro nás ta pravá výzva. My raději koncert někde v klubíku, pro pár kamarádů :-) :-).......zasvěcení ví, že kapela našeho formátu to nemá lehké na dnešní scéně, proto uvítáme každou příležitost nebo pozvání kde zahrát. Ale vždyť my nemáme kam spěchat, duchem jsme stále mladý a perspektivní soubor. :-). 

         Našim věrným příznivcům a posluchačům děkujeme za podporu, přejeme hodně úspěchů do příštího roku, aby jste ho prožili ve zdraví, spokojenosti a byli naladěni na správnou tóninu. Ono to není zas tak samozřejmé jak to vypadá, protože kolem dokola hraje spousta lidí "falešně" .... NE,  nenechám se unést a poltiku nechám stranou. Ale: "je to hnus velebnosti" :-)......

P.S. v galerii pár fotek z posledního koncertu v Modré Vopici odehraného s kapelami Tridian a Gangsta SKA.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pepa Květoň


Bez profilu

Ahoj rádi jsme si Vás poslechli bylo to velmi příjemné odpo.
Pokud bude možnost si Vás opět poslechnout nebudemer váhat.
Ať se daří a buďte dobří.
Pepa a Alena K.

Hamayka


Bez profilu

Výroční koncert na Baráčnické rychtě byl doslova napěchován energií a perfektními výkony jak stálých členů skupiny, tak hostů. Atmosféra byla naprosto pohodová a dobrá nálada mě z toho provází ještě dnes. Držím "klukům" palce pro co nejdelší setrvání na hudební scéně!!!

Zobrazit všechny názory »