Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Libý Květoň big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01Maškaráda 2 098 ×
  • 02Vlak 1 500 ×
  • 03Tesla 1 221 ×
  • 04Koniáš 1 065 ×
  • 05Ohniště 1 052 ×
  • 06Libý Květoň 1 106 ×

Novinky

PF 2020

Chtěl bych na tomto místě poděkovat našim fanouškům, kteří nás podporují a popřát jim hodně elánu, zdraví a štěstí v právě přicházejícím roce 2020.

Včera jsme odehráli koncert na akci rádia Beat v Zahradní restauraci Klamovka. Bylo příznivé počasí a tak přišlo i dost lidí a nám se pro ně hrálo dobře. Vypadalo to, že jsme se i my několika příchozím, trefili do vkusu a tak byla pěkná , silvestrovská atmosféra. U všech stánků fronty a na pódiu živo. První hrálo "Motovidlo" staropražské písně a  lidovky. Po nich Petr Urbánek, sám s kytarou a předehranými doprovody různých hitovek. Těžká disciplína!

My jsme naštěstí měli dost času přípravit se na pódiu i nazvučit, tak jsme začali poměrně "na čas" bez dlouhých prostojů. Odehráli jsme svůj třičtvrtěhodinový setík a publikum si dokonce vytleskalo jeden přídaveček. Odehráli jsme tak 11 skladeb, které nám v podstatě vybrali sami naši fanoušci.  Silvestrovskému koncertu totiž předcházely 2 koncertíky, podle minulého článečku a právě na tom 6.12. nám publikum, nejčastěji z řad kamarádů a známých,  napovědělo, které písně bychom měli zařadit na včerejší akci. Vybrané písně jsme si pak prověřili ještě na koncertě 13.12 v Modré Vopici, kam nás opět po roce pozvali naši kamarádi z kapely Tridian.  A napovědělo dobře (to publikum). Včerejší koncert měl spád. Po nás vystoupila hlavní kapela odpoledne, skupina Votchi. Po ní šel Mazec a nakonec hrála naše (moje a bráchova) bývalá kapela Aréna. Vtip dne byl, že se na jednom pódiu vystřídali toho dne dva Jirsové, náš Milan a aréňácký Martin :-)

           Budeme se snažit milí přátelé v novém roce domluvit a uspořádat nějaké další zajímavé koncerty, kam vás budem moci pozvat.  Zachovejte nám přízeň a brzy někde naviďďď...  spíš naslyšenou. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bimboš

Ahoj Romane, díky za příspěvek. Na co myslíš, že bychom měli vzpomínat? Na mládí :-)?
My jsme letos opět řešili personální problémy na bubenické židli, tak jsme rádi že vůbec můžeme dál zase fungovat. A dá-li Pán Bůh tak teprve příští rok to bude od založení kapely 35 let a tedy pak možná něco takového spácháme. Neboj včas se to když tak dozvíš.
P.S. Ty jsi naopak sliboval, že nás pozveš hrát do nějakého "svého" klubíku ?

Roman opravdu libý Květoň


Bez profilu

Ahoj chlapi a chlapci. Kdy mne pozvete na vzpomínkový večírek. Dlouho jsem vás neviděl a neslyšel.

Pepa Květoň


Bez profilu

Ahoj rádi jsme si Vás poslechli bylo to velmi příjemné odpo.
Pokud bude možnost si Vás opět poslechnout nebudemer váhat.
Ať se daří a buďte dobří.
Pepa a Alena K.

Zobrazit všechny názory »