Let Me Think - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Let Me Think rock-post hardcore / Bratislava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Legacy
    Nezařazeno
  • Crescent Sun
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Let Me Think oficialne konci

Kapela Let Me Think oficialne ukoncila svoje posobenie tento mesiac, o pokraconani kapely v povodnom zlozeni a pouzivani mena Let Me Think sa neuvazuje. Kazdopadne clenovia kapely z hudobnej sceny neodchadzaju a pripravuju pre vas znova nieco nove. Dakujeme vsetkym fanusikom za prejavenu podporu pocas posobenia Let Me Think.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Alternatiwe

Caute pani :) Uz tento piatok 26.4. k vam do klubu British Rock Stars v Bratislave zavita ROCK DO TVOJHO MESTA TOUR 2013 - turne kapiel Alternatiwe z Kosic a Rock Reunion z Banskej Bystrice! Na akcii tiez vystupi domaca skupina Kotuce DM! Tu je link na udalost: https://www.facebook.com/events/2910011… Budeme velmi radi ak pridete podporit :) Alternatiwe

Zobrazit všechny názory