Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lea & Old Animals rock / Bělá pod Bezdězem

„Web: http://leaoldanimals.wix.com/leaoldanimals“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • All Your Love 168 ×
  • Free - Wishing Well (originál Free) 269 ×
  • Waiting for the wind 166 ×
  • Soldier Of Fortune 162 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Náš web  :   http://leaoldanimals.wix.com/leaoldanimals

Žili byli, za devaterými horami a devaterými řekami a taky lesy  a deseti půllitry piva,......... nadšení postarší rockoví muzikanti a mladá baskytaristka Lea.

A ti si, milé děti, začali říkat Lea a stará zvířata a aby to znělo světově  a hlavně COOL , tak se pojmenovali po amerikánsky Lea & Old Animals...  A teď už běžte parchanti votravný spát , protože už vám nic víc  neřeknem !

Kapela zůstala v roce 2013 po různých změnách ve složení :

Basa : Lea M.

Bicí : Míra K.

Sólová kytara : Vráťa Š.

Zpěv : Vláďa V.

Klávesy : Miloš N.

Působíme po celé ČR ,místo původu : v tuto chvíli Bělá pod Bezdězem. Hrajeme v klubech,venku , ale i mejdany v hospodách http://www.youtube.com/watch?v=_ZY3Bt2rAc8 :o)

 

Bio a historie