L´anima libera - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

L´anima libera hardcore-punk / Otrokovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hrajeme energický HC punk, který díky ženskému vokálu může lehce připomínat kapely Vice Squad, nebo Mankind. Každý z členů přichází s vlastními hudebními vlivy a přináší svůj element do kapely, samozřejmě nejvýraznějším vlivem je jistě Zlá krev, neboť půlka kapely je zároveň členy této Otrokovické smečky.

Bio a historie

duben 2018 rozhovor pro Malström

1. Odkud jste a jak dlouho hrajete? Co byl počáteční a rozhodující impulz pro založení kapely? 2. Hudební (nebo i jiný) vlivy/vzory? Jak byste popsali vaší muziku někomu, kdo ji ještě neslyšel? 3. O čem jsou vaše texty? Dejte nějakou ukázku. 4. Máte už nějakou nahrávku? Jestli jo tak kde, kdy, jak jste nahrávali, vyšla už na nějakým nosiči? Jestli ne tak plánujete jít do studia/nahrát si to sami? 5. Hoďte na vás kontakt a očekávejte nabídky z Fat Wreck records na LP a turné po Sýrii, dík!

L'anima libera

1 # Zdarec, letos v červnu to bude rok, co jsme v Otrokovicích, začali zkoušet v této sestavě. Impulzů k založení kapely L'anima libera bylo povícero…Hlavně jsme chtěli dělat nějakou hudbu po rozpadu a pozastavení fungování předchozích hudebních projektů. To zapříčinilo především dlouhodobé odcestování do zahraničí některých členů a neshody ve směřování … Dalo by se to přirovnat ke znovuzrození Phoenixe z popela.

2 # Hrajeme energický HC punk, který díky ženskému vokálu může lehce připomínat kapely Vice Squad, nebo Mankind. Každý z členů přichází s vlastními hudebními vlivy a přináší svůj element do kapely, samozřejmě nejvýraznějším vlivem je jistě Zlá krev, neboť půlka kapely je zároveň členy této Otrokovické smečky.

3 # Texty často mají filozofický podtext a snahu zamyslet se, nad možností změny, kterou je schopný udělat jednotlivec sám za sebe, aby se nestal otrokem uměle vytvořených potřeb … Dotýkáme se tedy témat osobních otázek, přítomnosti bytí, ale taky mediální manipulace, nemocí mysli i ekologie apod. …např. Mediální: Nejlépe vědí, Jak to máš mít, Jak si život zařídit. Přetvářka a faleš, vyber si co chceš, Identitu vyměníš si dle libosti a dáš tak prostor falešnosti….

4 # V červnu se chystáme do studia, kde chceme nahrávat, abychom mohli zprovoznit bandzone a mohli dávat ukázku naší tvorby pro případné zájemce o koncert. Máme sice pár nahrávek, především videí z akcí, avšak v nedobré kvalitě.

5 # Najít a zkontaktovat nás můžeš na facebooku: L'anima libera a nebo mailem lanimalibera@email.cz.