Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Λ stoner rock-alternative / Český Krumlov

„Album Heliopolis právě vychází na Bandcampu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Nova- Live in Split (2017) 162 ×
  • Odysea- Live in Split (2017) 104 ×
  • Space Express- Space Express (2015) 1 579 ×
  • El Sonido Nuevo- Space Express (2015) 883 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

2019

20.12. Viechtach (DE) - Altes Splital

16.10. Praha - Žižkovšiška

19.9. Brno - Kabinet Múz

29.6. Chlum u Křemže - Cihelna

11.5. Deggendorf (DE) - Cafe Holler

10.5. Nuremberg (DE) - Kunstverein

9.5. Karlsruhe (DE) - P8

8.5. Mechelen (BE) - De Pekton 

4.5. Helsingør (DK) - Elværket

3.5. Copenhagen (DK) - UnderWerket

2.5. Berlin (DE) - Dunckerclub

1.5. Poznan (PL) - U Bazyla

30.4. Slupsk (PL) - Motor Rock Pub

28.4. Gorzów (PL) - MagnetOffOn

27.4. Wroclaw (PL) - Czasoprzestrzeń

26.4. Olomouc - U Čerta

25.4. Bratislava (SK) - Cyklokuchyňa

24.4. Brno - Bajkazyl

18.1. Praha - Kasárna Karlín

 

2018

30.10. Brno - Bajkazyl

28.10. Praha - Klubovna

27.10. Trutnov - District One

26.10. Kolín - Bar Pod Hodinama

12.10. Deggendorf (DE) - Café Holler

6.10. České Budějovice - MC Fabrika

5.10. /-\

11.3. Praha - Eternia Smíchov

10.3. České Budějovice - MC Fabrika

9.3. Ostrava - Galerie Nibiru, w Lastryko 

8.3. Brno - Bajkazyl

 

2017

30.9. Črnomelj (SLO) - MKK

29.9. Kranj (SLO) - TrainStation SubArt

28.9. Ljubljana (SLO) – MetalWitch festival

26.9. Split (CRO) – Kocka

25.9. Zagreb (CRO) – Močvara 

24.9. Čakovec (CRO) - Klub Prostor 

23.9. Deggendorf (DE) – Cafe Holler

22.9. Plzeň – Klub U Starého Psa

21.9. Liberec – Azyl

20.9. Prague - Klubovna

16.9. Český Krumlov - Náplavka

2016

17.9. Karlsruhe (De) - KOHI-Kulturraum, w Blaak Heat

16.9. Stuttgart (De) - Kiste, Lombego Surfers

15.9. Mannheim (De) - Kurzbar

14.9. Emmen (Nl) - Huize Spoorlos

13.9. Amsterdam (Nl) - The Cave

11.9. Leuven (Be) - Rock Café

10.9. Miltenberg (De) - Beavers

9.9. Nuremberg (De) - Kunstverein

2.9. Sušice - Tradiční Kloub, w Rest In Haste  

20.8. Český Krumlov - Letňák v Kině

6.8. Ljubljana (Slo) - Jalla Jalla

5.8. Osoppo (It) - Pietrasonica Fest

12.7. Brno - Vegalité, w Jegulja

11.7. Ostrava - Plan B, w Jegulja

10.7. Turynka (Ua) - Electric Meadow Festival

8.7. IvanoFrankivsk (Ua)  - Barduck, w Jegulja

7.7. Uzhorod (Ua) - Outsider, w Jegulja

6.7. Budapest (Hu) - Roctogon, w Jegulja

7.6. Praha - Rock Café, w Rest in Haste, Madhouse Express

14.5. Prachatice - Živá Vila

13.5. Horažďovice - Černý Kafe 

5.5. Praha - Panoptikon, w Tuber, Les Lekin

4.5. Vienna (At) - Viper room, w Tuber, Les Lekin

23.4. Salzburg (At) - Rockhouse, w Banquet

21.4. Karlovac (Cro) - Mala Scena

20.4. Split (Cro) - Kocka

18.4. Sarajevo (BiH) - Johnny's club

16.4. Deggendorf (De) - Cafe Holler

26.3. Praha - Klubovna, w Drone Hunter, En Sterd

28.2. Praha - Zázemí, w Madhouse Express

26.2. Ostrava - Plan B, w Wolf Trap, JTNB

25.2. Brno - Bajkazyl, w Skrze Řeku, Superego Kid

 

2015

26.12. Křemže - Christmas show time

23.12. České Budějovice - Velbloud, w Nuly, Wessele 

7.11. Brno - Bajkazyl, w Kannout, Kochlea 

6.11. Deggendorf (De) - Cafe Hollar, w Tokaref

31.10. Český Krumlov - Travellers Hostel

30.10. Trutnov - Kabinet, w Tengri, En Sterd

15.10. Praha - Klubovna, w Tokaref

25.9. Český Krumlov - Fabrička, w Rest in Haste

24.9. Plzeň - Pilsen Busking Fest

23.9. Berlin (De) - Wild at Heart

22.9. Poznan (Pl) - Tanners Irish Pub - Delta City

20.9. Slupsk (Pl) - Motor Rock Pub, w Devon Universe 

19.9. Chojnice (Pl) - Kornel pub, w Salviction

18.9. Gdynia (Pl) - Desdemona, w Lady Electric

17.9. Czestochowa (Pl) - Twoja kolej

16.9. Vienna (At) - Venster 99, w Lambda

14.9. Praha - Strahov 007, w Triptonus, The:Egocentrics

14.8. Psy High

8.8. Horní Planá - HP Rock Fest

6.6. Český Krumlov - Náplavka, EP křest, w Tokaref

28.5. České Budějovice - K2, Budějovický Majáles

23.5. Chlum u Křemže - Cross Fest

29.4. Praha - VŠCHT Hanami

23.3. České Budějovice - Fabrika, w Middlemist Red

14.3. Praha - Žižkovská noc - Panoptikon barikáda

14.2. České Budějovice, Velbloud, w Drone Hunter, Black Velvet Suicide

 

2014

26.12. Křemže - Vertigo, Christmas show time 4

30.11. Praha - Klubovna, w Saiga, Or, Rawooze

2.11. Praha - Klubovna, w 1000mods a Saiga

1.11. Brno - Skleněná louka,  w Saiga

31.10. Kroměříž - Das Liga, w Saiga

30.10. Olomouc - Domino, w Saiga

29.10. Ostrava - Plan B, w Stoned Jesus, Saiga

17.10. Český Krumlov - Fabrička, w Tokaref a Sandwitch

2.8. Horní Planá - HP Rock Fest

14.6. Chlum u Křemže - Cihelna vystupovat

1.6. Praha - Strahov 007, w Belzebong a Blues for the redsun