Áňosaurus - Úvod | Bandzone.cz

Áňosaurus acoustic-alternative / Malá Hrastice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • tralalí, tralalá
    Nezařazeno
  • česala si vlasy
    Nezařazeno
  • chtěl bych být osmákem degu
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Vernisáž

Přátelé, přátelé přátelé!

Ano vím, měla bych se za svoji aktivitu stydět, ale cítím velkou potřebu vám oznámit, že asi po x měsících jsem zase jednou vystoupila veřejně a můžu se chlubit poměrným úspěchem a geniální zpětnou vazbou. Připomínám svoje díky za Vaše fanouškovství a je mi opravdu líto, že jsem nemohla veřejně zvát i tady, protože vernisáž probíhala v malém, příjemném, komorním divadle Kámen (doporučuju, je to fakt pecka) s kapacitou 30 lidí, kterou jsme překročili asi tak o 40 kapříků, no a další lidé by si to asi ani neužili, protože by se zalykali s hlavou sondující po jakémkoli závanu vzduchu.

A nebojte se vlkanic, protože já snad začnu taky trochu něco dělat, jelikož na zádech mě škrábe maturita, no a není nic lepšího než odkládat učení tvořením. A bude to zábava, to mi věřte. Takže zabavujte se se mnou, milujte se a množte se a snat někdy na nějakém tom onom.

Pac a pusu, Já a mé nadmuté ego x)x)

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Jméno psa a číslo bot

Zdravím... Tenhle nápad není určitě nejstřízlivější, ale povězte, co třeba někdy vystoupení Áňy, Faidry a Provizorního řešení? Každej jsme takovej jednokytarovej, každej máme světu co říct, když zrovna nezpíváme.... S vyjádřením nespěchejte :-) zdraví, jiří

sovi

Muhaháááá všechno nejdokonalejší k narozeninám! ..a jo, mám asi minutu smůlu, ale tak..huh xD

Ančés

o díky :D jo jo... paul mi tam potom "nenapadně" naznačoval at si zvednu volume :D nevadi, priste budu nahlas :D
a výbornost patří tobě, bylo to skvělý ;)

Zobrazit všechny názory