Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Divadelní spolek Skaliska power-thrash / telenovela / Vegas

„skaliska se smáli ska“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Milý deníčku...

Ahoj,

jmenuji se Michal Novák, kdeko mi říká Majkláč a možná byste mě mohli znát jako zakladatele Bandzone.cz, nebo kytaristu původně příbramské kapely The.Switch.
I když už přes deset let žiju a působím v Praze, mám pořád určité pouto k příbramské hudební scéně. Protože se mi za posledních 20 let na scéně povedlo pár pěkných úspěchů (např. Anděl za hudební produkci alba roku Charlie Straight, nebo nespočet různých ocenění pro The.Switch), chtěl bych své původně domovské scéně trochu pomoci.
Rozhodl jsem se uspořádat přehlídku nejzajímavějších příbramských kapel. Jednak, abych se zorientoval, jaká je současná úroveň kapel z této hornické metropole a také, abych už v rámci této přehlídky vybrané kapely naučil nějaké základní principy, které jim pomohou dostat se dál.
Jedné z kapel, kterou si na přehlídce vyberu budu následujících pár měsíců pomáhat jako jejich kouč. To zároveň považuji jako hlavní cenu celé "soutěže", protože si svého času a zkušeností cením.
Co hledám?
Kapely, které:
* jsou aspoň z poloviny složené z příbramáků, nebo obyvatel blízkého okolí (Milevsko, Sedlčany, Rožmitál, Hořovice, Dobříš)
* nejsou spokojeni s tím, pro kolik lidí hrají
* chtějí makat a obětovat část svého volného času práci na kapele
* fungují jako parta lidí, která má společný cíl a všichni z kapely ví, co tím cílem vlastně je
* mají zájem se učit a jsou připraveny snášet tvrdou, ale konstruktivní kritiku
* jsou schopny vystoupit živě 4.10. v Dominikálních pasekách u Příbrami
* zvládnou do té doby připravit jednu coververzi oblíbené skladby a jednu svoji skladbu zahrát akusticky
Podbrský rockový ring bude veřejná přehlídka v sobotu 4.10. v Podbrské hospodě v Dominikálních pasekách, která je pro tyto potřeby ideální. Osobně se postarám o profesionální zvuk a nástrojovou aparaturu tak, abych dokázal já i ostatní porotci, které si vemu k ruce, ocenit potenciál jednotlivých kapel.
Budu zároveň na místě předsedou poroty, který ihned po každém vystoupení bude veřejně hodnotit silné a slabé stránky kapely a celkový dojem z koncertu.
Sledoval sem příbramskou scénu posledních pár měsíců a kapely, které by mohly výše uvedené splňovat, jsem sepsal do následujícího seznamu:
Origami
Streetfighters
Uninvited
Strain through
Chilliguns
Pawnshop
Bloodline
Soukromey pozemek
Skaliska
Standard 13
Celtime
Avion
Ananas
Pokud jste se našli mezi výše uvedenými kapelami a zní vám to jako příležitost, které se chcete chopit, odepište mi prosím na tento mail a přiložte rovnou i link na facebook profil někoho, kdo je schopný za vaši kapelu jednat. Zbytek komunikace bude probíhat na FB v uzavřené skupině pouze mezi mnou a jednotlivými účastníky. Ze všech kapel, které splní podmínky si vyberu pouze 8, které dostanou příležitost se Ringu zúčastnit. Chci aby to byly ty s největším zájmem posunout se dál a jsou připraveni na tom zamakat.
Těším se na vás!
Majkláč
----------------
...že bysme to na starý kolena rozjeli jako za mlada? :-)
J.

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

holka č.5


Bez profilu

nazdar holky, chtělo by to zkoušku

Zobrazit všechny názory »