Lájoš - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lájoš rap-hip hop / Mladá Boleslav

„Novej track NÁŘEZ (prod. Wave B.) Jeboooo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Orbis Records Hradec Králové  http://www.ad-sound.cz/studio.html

Unbeatatble records Praha http://bandzone.cz/unbr 

Rok 2008 tracky : Chci jít dál , Už nikdy , Můžeš...

Rok 2009 tracky : Nejsem na prodej alias Blbost v krutosti , Zaprášenej Gramofon , Pochybuju , Už nikdy (new verze) , Když výjde slunce , Aladinova lampa , Ten Boleslavský štrýt   .V tomto roce už pod Orbis records vyšel ven mixtape s názvem LIMITED EDITION 2009 kde se objevilo 12 tracků + INSTRO A OUTRO.Mixtape pohltily tyto tracky:Tvrdá smečka,Slovní obrat,Věčná slova faraona,Hlas ulice,Chce to čas (feat.:Tequilla MC),RAPresent,Moje síla,Pláže a Plantáže,Nikdy Game Over,Prostě to dát,Asi takhle, Kvalitka.Pro tento mixtape dělal cover NEXFAME. V tomto roce ještě přišel osobní úspěch v soutěži BATTLE NIGHT 11 kde byl dlouhý fight mezi mnou a STRAPEM.Ještě před vydáním mixtapu LIMITED EDITION sem ospustil jednu nejmenovanou Boleslavskou crew a soustředil se sám na sebe.Při založení profilu BZ se začaly ozívat nějaký lidi ale jen málo z nich mě zaujaly.Dostal sem nabídky na spolupráce a který sem samozdřejmě nepřijal všechny.

Rok 2010 tracky a kontakty : Co mi na to řekneš , Patriot , Když nemáš co říct.Proběhl kontakt a navázání spolupráce na Pražský studio s názvem Unbeatable records který vede MC Stewe a Blaaazin. Měsíc březen přinesl LOVE TRACK.Při live vystoupeních se pojedou tracky na NOVÁ INSTRA.Přišla spolupráce na tracku Doba je jiná.Konečně novej Letní track s názvem Další letní den,o beat se postaral BIG M.A.I.K.Přelomovej track přišel v Červnu,ve studiu UnB record´s kde sem na Steweho beat nahrál opravdu osobní pokrokovej HIT s názvem To je mazééééc.Rok 2010 se zdá být úspěšný,splnil se mi sen, můj track poprvý za celou mou snahu byl zahrán na rádiu KISS DELTA 92.9 FM.Na CD UNB2ojky sem přispěl se svou slokou ke stopě Nedokážu odolat.Udělal sem svůj první beat do kterýho sem napsal text z čehož vznikl track Na koupáku není nuda-Tento text vznikl zhruba během hodinky.Lájoš a OWELL tak z tohoto spojení vznikla nová skladba pod jménem Knockout.S UNB2 je to fakt pevná spolupráce,stále v kontaktu a tak sme vytvořily letní chill-Letní večer tak to je vono,to co ti po večerech nesmí chybět v Playeru:).Právě měsíc říjen 2010 posílá ven věc s názvem verDICKt kde nesměl chybět kat TEQUILLA MC, nahráno ve studiu Pinďasskank.Je sice Listopad ale já sem stále svěží,alespoň co se textů týče takže posílám ven věc s názvem To Co Se Ti Líbí o beat se samozdřejmě postaral mocný Stewe.Tento song To Co Se Ti Líbí byl podpořen rádiem KISS DELTA (už jako druhý).

Rok 2011: Je Leden takže je tomu rok co spolupracuju s Unbeatable Records.Měsíc Leden přinesl novej song s názvem VimVyVíte o jehož beat se postaral nově objevený producent Cody seven.A s Codym pokračujem,pro změnu společně na jednom tracku s názvem FairPlay.Vznikla nová spolupráce a to se zpěvačkou Bechy která se ujala refrénu v songu Apartmán 308.Je to song na zaposlouchání.V květnu proběhlo s UNB2 vystoupení na ŠKODOVÁCKYM tuning srazu v Doksech,jedná se o první zkušenost s vystupováním venku.Pohodový tempo,pohodovej text to přináší track Sám sebou (beat KUČI).V srpnu sem konečně zrealizovalal VIDEOKLIP pod názvem TURBULENCE.Další věci pouštím ven právě v září.Počkal sem si až se to trošku nahromadí a tak můžu pouštět tyto věci: Aplaus,MÁM (feat.Royal Stell), Houpu se v síti (feat.Stewe) a Sobotní ráno. Listopad přináší dva tracky KLAUN A KNIHA KOUZEL.Jako poslední tracky v tomto roce 2011 jsou Věty a Vánoční cukroví . :)

Rok 2012 : Měsíc Leden v novém roce přináší 1.DÍL hororového tracku s názvem NOC JE MLADÁ který se nahrál na Unbeatale records .V Březnu dávám ven pohodovou věc pod názvem Jen další rap.Tento měsíc přináší i Věci jako je Elektro mim a nebo 2.DÍL hororového příběhu NOC JE MLADÁ s novým dějem.Humornej track s pravdivým obsahem se jmenuje Vážení posluchači.Přichází asi pilotní song IDEÁLNÍ PRO MĚ s beatem od STEWEHO.Tento song musel proletět éterem rádia KISS DELTA v pořadu Black list.Pokračuju v hororovém tempu a to songem s názvem Halooween. Červenec přináší i další song a to VÁŽENÍ KISSÁCI / KISS DELTA . Tato nahrávka byla sepsána a nahrána pro rádio KISS DELTA a můžeš jí slyšet právě v tomto éteru.Doufejme že se chytí a bude líbit.Poprvé za celou mou ,,kariéru" je moje skladba v hitparádě. Jinak na tomto rádiu jsem si mohl vyzkoušet i roli moderátora  a musim říct že nic lehkýho to není.:) V září ti servíruju songy Zombies ve studiu (feat.: Stewe) a drsnější chuťovku pro fotbaloví chuligány song Chuligánská.Říjen přináší Mezi námi s produkcí Dj Mike. A co přinesl měsíc Listopad?Songy Made in czech Republic vyjádření k naší vlasti,produkce Stewe a takovej celkem jinej singl, Se ti nepodobá kde beat věnoval DJ Mike . Koncem tohoto roku nemůžu ani tento měsíc vynechat a proto je tu DISKOTÉKOVÁ , prod.Dj MIKE.

Rok 2013 : Začátek roku startujeme společně s TEQUILLOU MC na 3 společných věcech a to: Takhle tu žijem , Pohled z lázní a Kravavá farma.Konečně něco streetovýho , Writer pokud máš rád tu pravou vůni ulice.Další odvaz na tracku Návod k použití. Nový love song pro stejnou slečnu nese Španělský název El Amor dia . Opravdu velkej odvaz přichází se skladbou LOLLIPOP jedná se o erotické 3 a půl minutové téma.Věc která potěšíkaždýho turistua každýho smrtelníka to je CELODENÍ VÝLET plus ještě taková srdeční záležitost UNBEATABLE RECORDS. Květen přináší skladbu která ti nedá spát , FUCK LÁJOŠ s produkcí od Imhotepa kde stojim sám proti sobě.Další song nese název NE kde ti rád všechno povim.

Bio a historie

ZASÍLÁNÍ NOVINEK NA TVŮJ EMAIL . 

Pro informace na tvůj email se přihlaš na:  malibuexpres@email.cz .

Do předmětu napiš : Zasílání novinek

Zde přes tento Email můžeš napsat nějaký názor , nabídku či připomínku .