Laik - Názory | Bandzone.cz

Laik rock-punk / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Zejtra
    Nezařazeno
  • Dneska
    Nezařazeno
  • Včera
    Nezařazeno
  • Alchymista
    Nezařazeno
  • Záhada zabijáka z pískoviště
    Nezařazeno
  • Balón
    Nezařazeno
  • Kejklíři
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

duko

cau kluci nafotite neco ve znojme v GOGU? estli jo tak bych byl vdecnej kdyby jste mi je pak poslali

Bez profilu

Pete

Re: mantis
Díky za fotky ze saloonu. Něco z toho asi dáme na net.

Bez profilu

Pete

Zdravíme The Undercovers, nechal jsem vám pozdrav na vašem profílku:-)

Nias

zdravim kluci...to je trestuhodne, ze vas mam v oblibenych az ted..ale ja jsem na vas tak trosku pozapomnela. a vite proc? protoze hrajete malo..tedy zbyva mi jen doufat v nejaky brzky koncik, do te doby se mejte krasne, ahoj:)