Zdravíme a děkujeme za add do obl(í)bených :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme a děkujeme za add do obl(í)bených :-)
cau kluci nafotite neco ve znojme v GOGU? estli jo tak bych byl vdecnej kdyby jste mi je pak poslali
Zdarec Laici,
udělal jsem plakát, je na našich stránkách, když si ho budete chtít vyvěsit na stránkách, dejte do adresy k obrázku toto: http://paravodhuby.wz.cz/Pictures/Plzen…
Knof.
Zdravím vás Laicil,
domluvil jsem se s klukama aby si přehodili práce a pracovali i na Vánoca, aby mohli toho 6.5.2009 na náš společný koncert.
Počítám s tím (víc info bude mít Fík)
KNOFLÍK
Čau, děkujeme za pozvání. Bylo to bezva. Tak zas někdy na společném podiu. Mějte se
Re: mantis
Díky za fotky ze saloonu. Něco z toho asi dáme na net.
Díky za super sobotní vystoupení. Ať se daří AHOJ
Zdravíme The Undercovers, nechal jsem vám pozdrav na vašem profílku:-)
Zdar,
mate chut s nami zahrat 20.6.08 v KRALOVICICH v Sokolovne? (Moznost uvnitr, ale i venku)
Jedna se o nevydelecnou akci.
zdravim kluci...to je trestuhodne, ze vas mam v oblibenych az ted..ale ja jsem na vas tak trosku pozapomnela. a vite proc? protoze hrajete malo..tedy zbyva mi jen doufat v nejaky brzky koncik, do te doby se mejte krasne, ahoj:)