Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

La Grange rock-blues / Praha

„28.2. Na Slamníku!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Rock-bluesová formace z Prahy

David "Wood" Kočiš - kytara, zpěv, housle

Honza "Honzka" Kafka - kytara, zpěv, foukací harmonika

Franta Řídký - basová kytara

Standa Hanus - bicí

Bio a historie

Kapela vznikla z jara roku 2011, kdy se Woodovi podařilo po několikaletém přemlouvání přesvědčit pana Františka, aby začal hrát na basovou kytaru. Na prvních pár týdnů usedl za bicí soupravu Roman Hodač, jenž dal ale návratu k muzice brzy vale kvůli časové vytíženosti. Wood brzy seznal, že být jediným kytaristou, zpěvákem a frontmanem kapely by bylo nad jeho síly, a proto se obrátil na nejpovolanějšího člověka v tomto oboru pana Honzku, se kterým ho pojilo mimo jiné dřívější působení v kapelách The Sun a Last Escape. Zbývalo vyřešit pozici bubeníka. Nakonec se jím stal pan Standa, bubeník ze skupiny Ta Děfka Si To Vymyslela, která se o něj s La Grange velkoryse podělila. 

První vystoupení kapela absolvovala v září 2011 v legendární libeňské restauraci U Špačků a od té doby vystupuje pravidelně v pražských klubech.