Kus Těsta - Úvod | Bandzone.cz

Kus Těsta punk-rock / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kus Těsta
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

"Nová" sestava

Tak po více než půl roce jsme aktualizovali seznam členů našeho punkového uskupení :) Jelikož náš minulý bubeník neměl moc času kvůli své mateřské kapele, začal s námi spolupracovat vynikající muzikant Káchicz, který již působí v několika kadaňských kapelách jako třeba Trupaslík nebo Hi Jack. Doufáme, že v této sestavě Vás budeme stále bavit a věříme, že si to s námi na koncertech užijete víc, než kdy dřív :) Tak zavítejte třeba 1. dubna 2011 do Palírny v Klášterci nad Ohří, kde zahrajeme spolu s kapelami Innominado a Volej. Vstup je zdarmaaaa :)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Kurt Vonnegut

Zkrátka a dobře: Haj hou (http://bandzone.cz/hajhou/ ) shání basáka, kterej by v jirkovský zkušebně Míry a Pavla z bývalýho Medvydka Hu nazkoušel pár songů (asi 15-20), odehrál nějakej ten koncert (cca 5-10 krát do roka) a podílel se na nahrávání novýho CD, který by mělo vyjít příští rok k mýmu kulatýmu jubileu... Má-li někdo nějakej typ či chtěl by se toho zhostit sám - ozvěte se !!!!!

Geffen

Zdary chlapy..sem z kapelky Projekt s Víčky od Plzně

http://bandzone.cz/projeksvicky (je to ve velmi špatné kvalitě jo)

ale to je jedno, jen sem se chtěl zeptat jestli tam u vás v Kadani nefunguje nějakej rokáč nebo klub kde by šlo prostě hrát. Kdyby jo, tak by jsme se třeba mohly nějak domluvit a spíchnout něco spolu. Zdary

Zobrazit všechny názory