Kuolla Mutteri - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Kuolla Mutteri metal-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Kuolla Mutteri metal version
  Nezařazeno
 • FuckySuck
  Nezařazeno
 • ass and fingers story Czech version
  Nezařazeno
 • classical washed out vaginal secretion
  Nezařazeno

Kontakty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Bez profilu

spyder d

jaky by bylo tobe,kdybys s tou svoji kytarkou prijel nekam burane zahrat,objednal by sis tvoji tlacenku a ja bych ti do ni vylil mexicky pivo kokote??ais normalni vyljejvat lidem do jidla nejaky sracky co?je videt,ze ses spodina bez urovne co dela nasi zemi ostudu,ty sem nepatris kokote bezcenej

Zobrazit všechny názory