Kulatá Krychle - O kapele | Bandzone.cz

Kulatá Krychle rock-punk / Kolín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Čokoláda ::: DEMO 2008
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kulatá Krychle

Jsme mladá kapela z Kolína hrající vlastní punk/rockovou tvorbu zhruba od roku 2005. České hudební scéně dokážeme nabídnout něco naprosto jedinečného - hrajeme punk/rock plný mladé energie a radosti, kterou dokážeme předávat ostatním - jsme 4 mladí kluci (ročníky 90/91), v hudebním oboru se pohybujeme všichni stejnou dobu, za kterou jsme nabrali cenné zkušenosti, sdílíme své představy o hudbě a hrát nás jednoduše baví.

 

Kontakt:

info@kulatakrychle.cz

www.kulatakrychle.cz

 

Booking:

booking@kulatakrychle.cz

+420 721 417 306

Bio a historie

Upozornění - staré informace

V současné době kapela znovu začíná hrát v mírně změněném složení. K aktualizaci informací dojde v nejbližší době.

 

Složení:

Tomáš Zatřepálek - kytara, zpěv

Matouš Kosina - kytara, řev

Martin Hladík - baskytara, zpěv

Petr Zajíček - bicí

Historie:

 

Naše kapela vznikla na přelomu roku 2002/03, kdy jsme se sešli v prvním ročníku osmiletého gymnázia. Koncem školního roku jsme odehráli dvouhodinový koncert ve škole. Vzápětí se kapela rozpadá, kvůli stylovým neshodám. Kapela hrála ve složení aTom, Matouš, Pája a Pepa.

 

Po déle než roční pauze se kapela dává znovu dohromady a vznikají nové písně jako Ve dveřích vlas, Masterrock aj. Z jara roku 2005 opouští kapelu Pája, a na jeho místo baskytaristy nastupuje Ovečkin.

 

Následuje období skládání více písní a získávání zkušeností v hudebním oboru. Booking si však musíme obstarávat sami a nemáme čas na cvičení nebo naopak a tak se spousta koncertů ruší. Činnost kapely se čím dál více omezuje. Možná právě proto si začínáme uvědomovat, že teď už nám nejde o image, ale chtěli bychom hrát prostě dobrou muziku.

 

V roce 2007 odlétá Matouš na rok do Ameriky na zahraniční pobyt, kapela po tuto dobu hraje bez něj.

 

Začátkem června roku 2008 se Matouš vrací z Ameriky a kapela začíná znovu pořádně hrát. Rovněž se začínáme věnovat i větší propagaci a demonahrávkám.