Druhý taky dobrý... Ale co vám budem povídat, první je lepší :) jsme rádí, že jste to dotáhli tak daleko... Mějte se ať se práší za kočárem...
honza
jezisi to je hruza, prej indie, je rok 2007, ne 87
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jezisi to je hruza, prej indie, je rok 2007, ne 87
Druhý taky dobrý... Ale co vám budem povídat, první je lepší :) jsme rádí, že jste to dotáhli tak daleko... Mějte se ať se práší za kočárem...
zdravíme Vás! :) i my blahopřejeme a věř, že nám to jasný nebylo...opravdu jen sme si to přáli :) ,každopádně nějak zvlášť se nám to nepovedlo...hold sou i horší dny, třeba znáte... byla tam s Váma skvělá pohoda....měj Te skvěle a snad někdy se zas potkáme
Jo jo .. taktéž gratuluji k zaslouženému druhému místu a ať se vydaří i studiová nahrávka. Petr-Řetězová Reakce
Gratulujeme k druhému místu! Máte ho zasloužené :)
Noir zdraví Krtezcek, těšíme se do Plzně, budeme si navzájem držek palečky, ju :) ... bude to určitě dost napínavá akcička :)
x-left to die zdraví kapelu, těšíme se do Plzně, měj Te se skvěle
Vim, ale už to neni aktuální.
musim říct, že to neni zlý.. chybí tomu sice trochu nějakej řád a zpěvačka nemá moc dobrej hlas, nicméně je to poměrně sympatický .c) prostě "bigbošek" jak by si určitě napsal do profilu Vanja, kdyby ho tak odporný slovo napadlo .c) (on ví)
Těším se na finále múzy. Přeji hodně štěstí :-))