Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kryštof Kubec symphonic-alternative / Prague

„Pracuji na další hudbě :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

This ain't no game....Není to hra

  Song This Ain't No Game, neboli Tohle Není Hra, je jako koncept daleko starší než Lidský rozum v okovech. Ale proto, že jsem nevěděl z jaké strany ho uchopit, tak spatřil světlo světa až teď :-)

  Původně jsem měl v úmyslu na tenhle profil dávat písně jen v češtině, ale impuls k dokončení This Ain't No Game přišel z ničeho nic a mě bylo líto to nepublikovat.

  Abych ale nikoho neochudil a význam textu, pokusím se ho alespoň ve zkratce shrnout.

  Ač se snažím vyhýbat politickým diskuzíma tématům obecně, nemohl jsem si nevšimnout, že lidé čím dál tím víc zklouzávají morálně zpět k cestě nenávisti, agrese a závisti. Bohužel jsou k tomu denně motivováni valnou většinou sdělovacích prostředků. V This Ain't No Game se snažím apelovat na lidský zdravý rozum. Aby si vzpoměli nejen na to, že za komančů stál benzín 5 korun, ale taky jak dlouho v praci museli stravit, aby si tu plnou nádrž mohli koupit. Aby přestali naříkat, že za komančů jsme si dokázali všechno vyrobit sami a vzpoměli si, že proto tu taky nic nebylo. Aby přestali brojit proti uprchlíkům a vzpomínali, kdy naposled nějakého viděli. Prostě, aby používali PŘEDEVŠÍM svůj vlastní zrak, svůj vlastní sluch a svůj vlastní rozum.

Hezký den :-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
407
Poslechnuto skladeb
122
Profil registrován
30.1.2019