Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

KriminalRoman stoner rock-funk / Kolín

„K večeři TOUR!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Growl, Scream, Harmonika, Brumle, Didgeridoo
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Scream, Rap
Nástrojové obsazení: Baskytara, Rap, Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Bicí, Mrdanga

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

  Kapela založena v roce 2012 v Kolíně. Vzniku tohoto pevného svazku předcházelo hostování bubeníka, který se nezávazně připojil ke kapele Nachtcafé, toho času člen domovské kapely Eyes Cream. Po několika koncertech s hostujícím bubeníkem se po interních neshodách Nachtcafé rozpadá. Zbylí členové jmenovitě kytara, basa, harmonika, recitace a bicí zakládají novou kapelu, která pod hlavičkou KriminalRoman dál pokračuje se starým materiálem. Neopouští tudíž koncertní podia a v podstatě již od svého vzniku je aktivní kapelou. Po několika koncertech svévolně opouští kapelu člen mající post recitace, mimochodem autor nového názvu. Od této chvíle se kapela stává kvartetem, v jehož neměnném složení funguje dodnes. Starý materiál je postupně a nenásilně vytlačen a nahrazován novým.  V roce 2014 kapela nahrává svou první desku s názvem Zůstaňte na vlnách a obráží s ním kluby a menší festivaly. Deska je lehce ovlivněna předešlou tvorbou, ale to jen z důvodu hledání vlastního a nového hudebního směru. V roce 2015 kapela vyhrává regionální hudební soutěž Kolínský Otík a vystoupuje na  BEAT Feastivalu v Kolíně, kde v bitvě o 50tisíc korun končí jako 3 z 8 soutěžních kapel. Po velice plodném koncertním roce 2015, přichází rok 2016 a s ním i deska s názvem Přivedu pány, která již vystihuje směr, kterým se bude kapela nadále ubírat. Členové ho pojmenovali funkcore, aniž by tušili, že taková škatule existuje, ale je tomu tak: https://en.wiktionary.org/wiki/funkcore. V následujících časech se rovněž přiklání k označení stoner, jehož typické prvky nová tvorba obsahuje. Během roku 2017 postupně vzniká deska třetí. Jak jinak, než ta nejlepší...........rok 2018, deska je již za dvěřmi!!