Kozičky - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Kozičky punk-rock / Kolín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 50. Studio
  • Garáž. Studio
  • BUS Studio
  • Bárka Studio
  • Zloděj času Studio
  • Parchant Studio
  • Hokejova-hymna-HC-Řisuty. 2008

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

+420605297054 - pacholek

Dodatečné info

http://www.youtube.com/watch?v=7eWEzqqfMVs

Martin Pacholek Pilát kytara,zpěv

Pavel Bedřich Bukač -Kytara ,zpév.

Tomáš Dušín Dousek -Harmonika.

Petr Dodo Ďoubal -Basová kytara

Lukáš Lukyn Šaroun -Bicí,zpěv.

Jiří Prokeš Kokson -Bicí 

KOZIČKY 2020 – AKCE kzk
Začali tehdy tři: Jirka Karban, Martin Pilát, Pavel Bukač. Postupně se členové obměňovali. Výrazným novým hráčem byl mladý Tomáš Dousek na akordeon, a to mu bylo pouhých patnáct let, když se připojil ke skupině. Pak také přibyl tanečník Mech, klarinetista, mandolinista, zpěvák.
"Různé variace změny nástrojů a obsazení pokračují dodnes. Firmu držíme. Hrajeme všude, jak na prestižních akcích jako Rock for People, Mezi ploty, tak i na provinčních vystoupeních, jedeme hrát i do zahraničí. Děláme to pro zábavu, naplnění, pro kámoše, pro lidi co se chtějí bavit, je to show. A najednou jakoby přišla nová míza, chuť, jsme hladoví a lační po hudbě. Chceme tajtrlíkovat na prknech, které znamenají svět, je to někde hluboko v nevědomí, je to droga co tě nepustí... A kdo chce mít logo firmy na našem plakátě k 25 letům polabského punku Koziček, nechť ho pošle na kozickykolin@seznam.cz. A bude tam. Hyjééééééééé," podotkl Martin Pacholek Pilát.
Stručný výčet toho co chceme, 20. 6. 2020 bude velká plavba po našem Polabsko-punkovém Knížectví. Máme plán a ten zrealizujeme. Pojedeme skutečně parníkem po Labi, plánujeme několik zastavení s různou intenzitou našeho-Vašeho působení. Hlavním místem bude Kolínský ostrov-tam bude přesná půlka našeho happeningu. Jen trochu navnadíme- máte se věru nač těšit. Bude slyšet spousta muziky, mrkneme se i trochu do historie, zkrátka zavzpomínáme, budou i hosté, video a něco navíc. Nechte nám trochu tajemna. Pokuste se nás také něčím překvapit, nebojte, dáme Vám čas.
Je jasné, že hlavními aktéry budou KOZIČKY polabskýpunk, Pacholek –kytara, Pavlik – zpěv, kytara, Dušín – harmonika, Dodo – basa, Lukyn – bicí.
Ale je tu ještě fanklub. Fanklub se svým předsedou Pepou. Tento borec je nevyhasínajícím motorem fanklubu, který je odhodlaný položit svůj život za KOZIČKY.
Dílem nás všech jsou nemalé úspěchy. Budeme bilancovat, tedy jen roky 2018-2019.
Samotný výčet koncertů nejdete na : https://bandzone.cz/kozicky?at=dashboard
Ale i přesto si dovolím jen několik drobností. Natočili jsme desku u Petra Lebedy z Rybiček 48. Natočili jsme s Martinem Kolembářem klip na píseň 50. Jeli jsme do televize Rebel nasadit klip do hitparády a drželi jsme se neskutečně dlouho - 8. týdnů. Mezitím proběhlo rádio Čas rock, rádio Patriot. Naladěná forma drží, pouštíme se do dalšího klipu BUS. Klip byl vybrán do soutěže FESTKLIP.cz, kde bezkonkurenčně vyhrál. Samozřejmě děláme novou desku. Děj se vůle boží. Těšíme se na prosinec, těšíme se na Vás, na celý příští rok 2020, pětadvacítka na parníku bude fakt pecka.
Punku Zdar, Polabskému Zvláště.
Vaše Naše KOZIČKY.

Bio a historie

https://www.tvrebel.cz/porady/czechparada/czechparada-20190322/

http://www.youtube.com/watch?v=1hGfpk4qJL4

http://www.youtube.com/watch?v=GjZaas3zBaQ

Kolínská punková kapela Kozičky je již dvacetčtyři let na české hudební scéně Kozičky - punková kapela z Kolína Kutné Hory a Čáslavi Stala se již legendou a i když její členy v Kolíně moc často nepotkáváme, prezentuje se jako Kolínská skupina. "Vzpomínáme na první setkání naší Kozičkářské partičky. Na rok 1995, první společné zkoušení. Nebyli jsme úplní začátečníci, už nám bylo přes dvacet a měli jsme jisté zkušenosti s hraním v různých kapelách jako Asanační pásmo, Okres Kolín, Melšpajz, Satodols, Plukovník Müller a další dílčí hudebně avantgardní projekty," uvedl kytarista Koziček Martin Pacholek Pilát.Kolínská punková kapela Kozičky je již dvacetčtyři let na české hudební scéněKozičky.

Začali tehdy tři: Jirka Karban, Martin Pilát, Pavel Bukač. Postupně se členové obměňovali. Výrazným novým hráčem byl mladý Tomáš Dousek na akordeon, a to mu bylo pouhých patnáct let, když se připojil ke skupině. Pak také přibyl tanečník Mech, klarinetista, mandolinista, zpěvák."Různé variace změny nástrojů a obsazení pokračují dodnes. Firmu držíme. Hrajeme všude, jak na prestižních akcích jako Rock for People, Mezi ploty, tak i na provinčních vystoupeních, jedeme hrát i do zahraničí. Děláme to pro zábavu, naplnění, pro kámoše, pro lidi co se chtějí bavit, je to show. A najednou jakoby přišla nová míza, chuť, jsme hladoví a lační po hudbě. Chceme tajtrlíkovat na prknech, které znamenají svět, je to někde hluboko v nevědomí, je to droga co tě nepustí.....

Dnes hrají Kozičky v tomto složení:Pavel Bukač Kolín kytara zpěv,Martin Pilát Buštěhrad kytara zpěv, Lukáš Šaroun Čáslav bicí,Tomáš Dousek Beroun Harmonika,Dodo Ďoubal K.Hora tlustý dráty.