Konspirační teorie - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Konspirační teorie crossover-psychedelic / Železný Brod

„Hledáme bubeníka !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sami na sebe jsme ukuli pikle a v semeništi spiklenců vzniká touha po nalezení jednoduché příčiny komplikovaných a těžko vysvětlitelných událostí.....ex Impregnace.....

Někde na přelomu starého 015  a nového roku 016 se začíná mluvit o Konspiračních Teoriích…..blud,spiknutí,šílenost aneb není na tom přeci jen něco ?

Z otisků Vrchlabských výšin vyvěrá těleso,kormidlováno nejspravedlnějšími a nejrozvážnějšími nestory oné doby…..

David "Havrďák" Havrda- zpěv

Štěpán "Štěpa" Havrda- baskytara

Petr " Ukrutný Fišerák" Fišera- kytara

Texty Havrďák + muzika Petr Fišera + odehrané koncerty :

2017 :

18. BŘEZNA NO COUNTRY FOR OLD MEN PT. 5 MUSIC CLUB KORINT ŽELEZNÝ BROD

9. ČERVNA FAKING HARD MUSIC FEST 5. MALÉ NÁMĚSTÍ ŽELEZNÝ BROD

1. ČERVENCE ROCKFEST TĚPEŘE 2017 U SOKOLOVNY TĚPEŘE

23. ZÁŘÍ PUNKOVÁ SOBOTA SOKOLOVNA DLOUHÝ

7. ŘÍJNA PŮLNOČNÍ SVOZ POPELA, KONSPIRAČNÍ TEORIE A NĚMÁ BARIKÁDA AZYL LIBEREC

21. ŘÍJNA ...PŮL...NOČNÍ KLUB ČESKÁ 1 KUTNÁ HORA

16. LISTOPADU SB TOUR + HOSTÉ AC KLUB HRADEC KRÁLOVÉ

2018 :

10. ÚNORA KONSPIRAČNÍ TEORIE, KULLT SKLLA A ZLOMOR ROCK PUB LIBEREC

2019 :

7.ZÁŘÍ TREST SMRTI, KONSPIRAČNÍ TEORIE A KULLT SKLLA U LVA TÁBOR

14. ZÁŘÍ UCHOVEJTE V TEMNU A KONSPIRAČNÍ TEORIE KRČMA U ŽRALOKA CHOCERADY

28. ZÁŘÍ PERSEID A KONSPIRAČNÍ TEORIE KLUB EUTHANASIE TANVALD

19. ŘÍJNA KONSPIRAČNÍ TEORIE, SICHERHATESYSTEM A AGGRESSIVE TYRANTS AZYL LIBEREC

23. LISTOPADU BENEFICE PRO SAMUELKA KLUB EUTHANASIE TANVALD

13. PROSINCE KONTROVERZNÍ VEČÍREK D- EPPL MUSIC BOARD CLUB JABLONEC NAD NISOU

21. PROSINCE AKCE JEŽÍŠEK AC KLUB HRADEC KRÁLOVÉ

2020 :

11. LEDNA KONSPIRAČNÍ TEORIE, KULLT SKLLA A UCHOVEJTE V TEMNU ROCK PUB LIBEREC

18. LEDNA HARRY JDU DO BARÁKU VOL. 3 KLUB BARÁK KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

22. ÚNORA 22 LET SICHRU HOSPODA U VODY RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

7. BŘEZNA KU STROJŮM HOLOMCI TOVÁRNA HRADEC KRÁLOVÉ

28. SRPNA DOKUD NÁS SMRT NEROZDĚLÍ KOVÁŘSTVÍ JIRKOV U ŽELEZNÉHO BRODU

12. ZÁŘÍ KONSPIRAČNÍ TEORIE, VYMAZÁNO Z ARCHIVU, TNA  KLUB EUTHANASIE TANVALD

3. ŘÍJNA PUNK !!! PUNKOVÁ SOBOTA SOKOLOVNA DLOUHÝ

Bio a historie

Co přesně stojí za rozpadem kapely ? Vždy něco.  Pikle a různé co kdyby se dějí, prostě dějí a to je život…..Po rozpadu Impregnace a po odchodu dvou stabilních členů, tedy baskytaristy Jiřího Macouna a bicmena Brkoše, příchází na post bubeníka Radovan Louda a později urostlý chasník Petr Jareš, jakožto mistr basů.Však hudebně směřujeme tam, kam nechceme a spolupráce vyšumí, kdesi v mléčné dráze.

Za škopky usedá Michal Martynek z Tábora, takže je jasný, že poznáváme Jihočeskou školu a navrátivší se Petr Jareš, dostává druhou šanci.

Stojíme na úplném začátku Konspiračních Teorií a ač to zní více než prapodivně, vracíme se v plné síle…….jak moc chybný krok to bude, se dozvíme dříve, než by kdo čekal.

V září 2016 nás z osobních důvodů opouští Michal, což hodně zamrzelo a za bicí soupravou se objeví maličký, agilní David Hamerský...v návaznosti na to, pokračujeme ve změnách a Petr Jareš pokládá nástroj z důvodu vyhrocených debat o tom,co bychom vlastně měli hrát..... od prosince 016 se k hlučnosti připojuje šikovný basák Lukáš "Machine " Mácha a my pilně cvičíme na "klubovky".

Jak pilní jsme,se ukázalo v horizontu týdnů a měsíců. Příjemné chvilky v podobě odehraných konciků, či nahraného dema...střídá pramalá komunikace a neshody.

Takové to " ty už jsi zase nasranej " nás totálně vysírá a od kluka, který přinesl do skupiny pouhopouhé hráčství a kterého znám řadu let, to mrzí dvojnásob.Kapela není jenom zábava, ale taky hodně starostí, to však člověk, který se jen veze nikdy nepochopí. Být někdy upřímný, je pro někoho kumšt, je to další zářez,další zkušenost a Mašina nikomu v kapele chybět nebude.

Rok 017 se koncertně, co do počtu odehraných akcí vydařil a my to táhneme ve třech, jelikož díky nasmlouvanému programu, není čas basovou linku zakomponovat. Přesto všichni tušíme, že to není ono a čím dál víc nesnesitelný Hameros, dostává padáka.

Jsme v plné palbě aneb články v soukolí nás samých.

V listopadu 018 přichází na dlouho neobsazené místo baskytaristy, mladý a učenlivý Štěpán Havrda, zvaný Štěpa.

Ve třech pilujeme každý víkend staré i novější skladby a připravujeme tak podhoubí pro bicmena.

Právě po několika marných pokusech, příjmout kloudného borce s rychlýma údama, ať už to bylo z důvodu, že nezapadl lidsky nebo se absolutně nehodil do naší muziky, přichází blesk z čistého nebe.

V půlce ledna 019 se nám ozval Michal Martynek, který u nás už bušil a my tuto skutečnost přijímáme s nadšením.

Michal je nejen výborný bubeník, ale hlavně týpek, který si na nic nehraje a je jedním z nás. Emotivní setkání na první zkoušce, se dalo krájet a my si určitě přejeme, aby tato sestava vydržela co nejdéle.

Píše se covidový listopad 020 a co stojí za odchodem Michala z kapely, je nám všem známo. Je to vždy nepříjemná záležitost, když odchází jeden z nás, ať už je to v dobrém či ve zlém. Zákulisní perličky si ponecháme v nitru nás samotných. Se Štěpou coby baskytaristou a právě s Michalem za bicíma, to byla bezesporu ta nejlepší sestava v historii kapely. Za ten relativně krátký čas se zrodilo demo "Rádia k poblití" a v mezičase se odehrálo i hodně skvělých konciků. Stalo se a my si počkáme na toho pravého srdcaře a těšíme se, až zase budou a nejen ve zkušebně, třísky lítat.

Ještě na konci listopadu 020 přichází Kuba " Charvi- Chárvy" Charvát a třísky opravdu lítaj....ve zkušebně přituhlo, zatopíme.....

S prvotním nadšením, s porcí vtípků a srandy, se chceme střemhlav vrhnout na starý materiál a v mezičase pilovat nové skladby, na připravovaný singl.

Covid a omezení cestování mezi kraji, nás zbrzdí na šest týdnů a sehranost nepřichází, spíš chaos.

Cílem zde není demonstrovat, kdo nese vinu, proč nepřichází ta společná energie a radost z každé písničky….cílem vlastně není udávat, ani důvod.

Osm měsíců s Chárvym mělo své zářné chvilky, ale negativa převažují.

Konspirační písní, je natočení singlu „ Chci její krev“ a po řadě neshod a názorových rozdílů na nový materiál, nás Chárvy opouští. Naše společné cesty, nejsou již sjízdné.