Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kokosass alternative-metal / Uničov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Dark corner(demo Good joke) 1 776 ×

Novinky

a to je od nás vše...

Rozhodli jsme se, že po téměř dvou letech, ve kterých se aktivita kapely neodlepila od bodu mrazu, je na čase se rozloučit a zbytečně tady nezaírat místo kapelám, který jsou ještě v rozletu. Díky všem, kteří nám na kterýmkoliv koncerte aspon jednou tlestkli :) Kokosass

(bohužel, nikdo v kapele neví jak tonhle profil nadobro smazat, takže kdyby nám moh do názorů někdo hodit návod jak se to dělá, budeme vděční)


Reklama

Zdravím po dlouhé době, všem děkujeme za reakce na naši hudbu, ať už jsou jakékoliv :)

Jak je vidno, kapela Kokosass už delší dobu aktivně nefunguje a tato pauza jakoby neměla konce. Troufnu si sem však hodit odkaz na kapelu francis´ drake, ve které hrají mimo jiné zakládající členové Kokosass.

Tady to máte : www.bandzone.cz/francisdrake 


End of summer 2008

Chceme poděkovat všem, kteří přišli a zároveň se omluvit za časové posuny, které vyústily až v to, že jsme se na pódium nakonec vůbec nedostali. Bohužel, jinak to v dané situaci nešlo, všechny okolnosti byly proti. Mrzí nás to hlavně kvůli našim skalním fans, některým se dostalo vysvětlení už večer. Ve zkratce : pan zvukař se nám zpozdil - skluz hodinku a půl + hlášená divoká bouře kolem 1:00, a vzhledem k tomu, že kapely přijely z daleka, nechtěli jsme je poslat domů bez odehráné minutky na scéně. Mrzí nás to o to víc, že tenhle koncert měl za úkol dostat mírně se potápějící bárku Kokosass zpátky na hladinu, výslednej efekt však byl nulovej, ne-li opačnej. Ještě jednou se omlouváme všem, kterým jsme na pódiu chyběli, a doufáme že i tak jste si End of summer 2008 užili.