čau kohoutci:D...do hada sem se bohužel nedostal..tak snad příště...každopádně díky za vás:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau kohoutci:D...do hada sem se bohužel nedostal..tak snad příště...každopádně díky za vás:)
REKLAMA tu písničku prostě miluju...Prostě to vypovídá o našich občanech...ááá prostě se mi to líbí :).. :*
Cawes KPS,
moc dekuji za pozvani.. ale vaseho hrani v Hadovi se nemuzu zucastnit :-(
kazdopadne to tam poradne rozbalte.. at to hraje! :-)
v sobotu snad dorazim nevim urcite :d :D
o sobotu se nebojte, dorazim zapařit, jenom nebudu moc poskakovat budu akorát po dvanáctce v práci
Tyy vogo..Nazdaar Trpaslice!! Jak to jde? Už ti skončola plasová sezoona, coo? Aaa teď se vrhneš na bigboš...huhuhuh
jo díky,vám taky,ale vám to hraje tak toje v poho:-) zdarec
Ahoj, zdravím drůbeží kapelu a hlavně Vítka (Sráčulku)!!! Po objevení na FB a tady nešlo nepřidat :D ... B.
Kdyz se neobjevi nepriznive okolnost tak mam v planu dorazit.:-)