Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MužiQ pop-rock / Kyjov

„Nové album "Sám sobě na diskotéce" k poslechu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jsme hudební skupina pocházející z jihomoravského Kyjova. Tvorba vlastní hudby nás fascinuje. Tvoříme tak již dlouhou dobu a máme z toho velkou radost. Našimi motory v kapele jsou nadšení z muziky a dlouholeté přátelství. Snažíme se vytvářet poctivou hudbu, přesto chceme být srozumitelní formou i obsahově plní. Užíváme si vzájemnou výměnu energie při živém vystupování. Vášeň a nadšení, které do naší hudby vkládáme, chceme sdílet i s Vámi.

MužiQ

Bio a historie

Kloaka 69

byla založena v r. 2007 s cílem hrát výhradě vlastní tvorbu. Od začátku spojuje různé žánry a dává jim svébytnou hudební formu.

V r. 2008 kapela nahrává demo Strom plný skvělých mužů. V demo nahrávce je patrný vliv multižánrového hudebního propojování a vědomé práce s ním.

V celém období fungování Kloaka 69 stále koncertuje převážně v moravských klubech a na festivalech. Do koncertního hraní je dávána maximální energie, protože "přenos radosti" z hudby je primární příčinou vlastní tvorby a reprodukce. Trasnfer funguje mezi hudebníky, ale hlavně chce být přenášen na posluchače.

2010 nahrána deska Ten muž je měsíc - v již ucelené hudební formě. Kapela nadále koncertuje v osvědčených klubech. 

2010-2016 kapela koncertuje a hledá "svůj styl". S vydáním nového alba mění také své jméno.