taky děkuju za pozvání ;-) já jsem ale na ska a punk mi moc neříká, ale určitě ostatním, kterým jo, tak budou spokojení :-) Mějte se a at vám to jde !!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
taky děkuju za pozvání ;-) já jsem ale na ska a punk mi moc neříká, ale určitě ostatním, kterým jo, tak budou spokojení :-) Mějte se a at vám to jde !!!
zdravím kluci, díky za pozvání, ráda jsem si vás poslechla, máte dost povedený písničky :) líbí se mi....přidávám mezi oblíbený....tak se zatím mějte a at se daří dál ...*Mb*
super práce_ největší pecka "SEN" u mě 5 hvězdiček :)))
Spamy, Ty já prostě žeru! Tak či onak se mi na týhle společnosti líběi, em "líběi" 2 věci. 1. Že když už teda název, tak teda pořádnej a hezky s číslama. rybičky 48 a kick 69 :) . Ok, já budu zakládat taky kapelu a pujmenuju jí, ROZKOPANÝ AKVÁRKO 72359, ať to jó jede... 2. věc, kdo dělá muziku komerčně je lepší, em "lepší" než ten kdo ji nedělá komerčně - super (neumim udělat smailíka jak zvrací). Ale nyní k Vám chlapci. K69 není až zase tak hrozný, naopak, je dobrý po hudební stránce. Dejme tomu, že skoro všechny Vaše melodie už někdo před Váma vymyslel, ale alespoň jste jim dali novej kabátek, mo spíše pláštěnku, abych byl přesný. Ale ten zpěv. Chlapci :) instrumentální hudba taky není úplně tak špatná. Fanoušci milujou zpěváky pro originální barvy jejich hlasů. To bohužel má jen někdo a sorry, Vy to nejste. Co je ale horší, Vy nevíte jak zpívat a neumíte to (krom toho je to občas falešný). Třeba Chris Martin taky neumí zpívat, ale sykavky a barva hlasu dělá CH.M. miláčka všech žen v GB i ve světě. Mějte se
to:Tranzy ...tak protože to asi neni klasický punk...ale pop-punk :-) to je něco jinýho. A pop-punk právě u nás moc kapel nehraje...myslim,že v jiných žánrech bys toho našel o dost víc. Jste super hoši :-)) přeju vám úspěch jako třeba Rybičkám48.
hey super chlapi kdy přijede te do ostravy ???
Dobrej zvuk
Ahojky, líbíte se mi;) Kdy přijedete do Prahy? :)
Dík za pozvání. Nejste špatní. Ať se daří...
Muzika je fajn, jak jsem psala do vzkazů. Někde bych dala víc razanci na zpěv, ale líbí se mi tam, hodí se tam ta barva hlasu. Český jednoduchý texty mátě pěkný. Hlavně ať vám to hraje.... Hodně koncertů, fanoušků a úspěchů přeju. :-)