Katzenzungen - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Katzenzungen punk-rock'n'roll / Praha

„8.5. Jazýčky jak zamlada“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Exklusivní koncert 8.5.

Kočičáci a kočičky, zželelo se nám Vašich ubrečených tváří a rozhodli jsme se Vám nachystat jeden reunion koncert v rámci pátýho květnovýho Fuzz Festu. Takže si napište do diářů 8.5. Katzenzungen a do té doby oprašte pogo, ať se je na co dívat. Víc informací časem.


Schluss

Upraveno:

Vážení přátelé Flow, Rocku a Gaye,

s lítostí oznamujeme, že kapela v poslední době utržila zranění neslučitelná se životem a proto se s Vámi minimálně na delší dobu musíme rozloučit. Poslední koncert proběhne v rámci druhého ročníku Fuzz Festu, 8.5. ve Vagónu. Budeme se na Vás těšit.

Zároveň chceme poděkovat za dosavadní podporu, která nás motivovala a hnala vpřed.

Vaše Katzenzungen


Gravedicker

Dámy a pánové, homoklády, vochlastové, sexisti a neurotici,

neváhejte a podlehněte hřbitovnímu hitu Gravedicker, který jsme Vám s láskou nahráli, zmixovali a uploadovali, abyste měli jak ukojit touhu po Rock'n'Gay Flow, když zrovna nekoncertujeme a vy nemáte na koho vytáhnout genitál.

Tato jedinečná nahrávka vznikla za podpory Vlčí smečky a jejich chaloupky v Mezholezích, Breba a jeho zvukotechnických, řidičských a chlastacích schopností a v neposlední řadě obsáhlému arsenálu opojných látek.

Vaše Jazýčky :P