Plány na zimu
Jak už jistě víte, naše seskupení absolvovalo v průběhu léta několik povedených vystoupení. Poslední koncert jste mohli shlédnout na slavnostech města Třinec v místním KD. Od té doby si užíváme zaslouženou :)) dovolenou. Ale nemyslete si, že se jen tak flákáme!! Připravujeme řadu dalších vystoupení v období od prosince do února a věříme, že si za námi najdete cestu.
Za kapelu s pozdravem Fořky ;-)




