A.T.O.M. - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

A.T.O.M. rock / Ústí nad Orlicí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kryštof Kolumbus
  • Badatel
  • Waiting
  • Temnota

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Členové: 

Áďa Čáslavková - zpěv

Tom Felger - baskytara a vokály

Kuba Šilar - bicí a perkuse

Jenda Krejčík - kytara 

Marťas Voleský - kytara a zpěv 

Bio a historie

Jak to všechno začalo? 
Za vznikem této pětičlenné studentské kapely z Ústí nad Orlicí stojí nerozlučná dvojka muzikantů – Jenda Krejčík a Tom Felger. Jako prvního do party přibrali bubeníka Kubu, se kterým v té době hráli v ústeckém swingovém orchestru Black Band pod záštitou ZUŠ Jaroslava Kociana v Ústí nad Orlicí. Dalším členem se stal Jeníkův a Tomův společný kamarád a bývalý kolega ze Street of dreams, kytarista Marťas Voleský. Poslední chybějící článek kapely doplnila zpěvačka Áďa Čáslavková.

Co hrajeme? 
Tvorba skupiny A.T.O.M. je velice různorodá. Poslechnout si můžete skladby české i anglické, vlastní i převzaté. Každý z členů skládá písně podle svého vlastního vkusu, proto se v jejich repertoáru objevuje spousta žánrů, od bláznivého punku až po klidný pop. Nejčastěji se ale orientují na rock.

Proč zrovna název A.T.O.M.?
Název A.T.O.M. rozhodně není náhodný a v posluchačích často vzbuzuje spoustu otázek. Jsou to snad nějací vědci? Zpívají o chemii a fyzice? Nebo je to nějaká metafora? Lidé, kteří se znají osobně s Jendou, si možná myslí, že A.T.O.M. souvisí s Jendovou chemicky zaměřenou vysokou školou. Nicméně všechny tyto domněnky jsou nesprávné. Skutečný původ názvu rozklíčujete, dáte-li k sobě ve správném pořadí počáteční písmena křestních jmen všech členů kapely. Teď už snad stačí jen dodat, že spojením dvou „J“ vzniká „O“. Tak co, vyšlo Vám to?