Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Divadlo Kámen classical music / Praha

„Soudobá vážná hudba a divadlo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Jan Pták: Sedm klavírních kusů - kus 1 (Asi ani Zahrada) 64 ×
  • Jan Pták: Sedm klavírních kusů - kus 2 (Asi ani Zahrada) 23 ×
  • Jan Pták: Sedm klavírních kusů - kus 3 (Asi ani Zahrada) 19 ×
  • Jan Pták: RACH - kus 1 (Asi ani Zahrada) 25 ×
  • Jan Pták: RACH - kus 2 (Asi ani Zahrada) 17 ×
  • Jaroslav Janovský: Zvěstování Bohunce (klavír) 26 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Kytara, Klarinet, Flétna, Saxofon, Housle, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hrálo se tady jen divadlo. Původně se tady asi měly malovat obrazy nebo tesat sochy. Ovšem hrálo se tady jen divadlo. Dnes se tu hraje i hudba. Původně se tady asi měly malovat obrazy nebo tesat sochy. Ovšem dnes se tu hraje i hudba. Soudobá vážná hudba v podání Jana Ptáka a Anny Ptákové. Soudobá vážná hudba, která doprovází soudobé vážné divadlo. Jo, soudobá vážná hudba. 

Soudobá vážná hudba, převážně autorská. Někdy více poetická a melodická, jindy více minimalistická a experimentální. Někdy jen na klavír, jindy jen na klarinet, občas na klavír i na klarinet.

Jo, prostě soudobá vážná hudba, no!

Bio a historie

O Divadle Kámen

Alternativní a experimentální Divadlo Kámen působí od podzimu roku 1998. Za tu dobu zinscenovalo 12 her, z nichž většina je autorských. Od roku 2007 skupina obhospodařuje vlastní prostor Studio Divadla Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – Karlín).

Tvorba divadla se vyznačuje především svou specifickou formou a přístupem k utváření a prezentaci inscenací a nesoustředí se pouze na samotné divadelní ztvárnění, ale také na hudební složku, která je nedílnou součástí každé inscenace. Divadlo Kámen si ji dovoluje řadit mezi soudobou vážnou hudbu, neboť ji prezentují osobití hudebníci jako je například skladatel, klavírista a klarinetista Jan Pták. 

Letos oslaví skupina 15 let své existence.