Kalanis - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Kalanis metalcore-alternative / Tišnov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Black way - DEMOGORGON cover
  Nezařazeno
 • S.K.O.N - s.l. 2010
  Nezařazeno
 • From inside - s.l. 2010
  Nezařazeno
 • 2. ---Let it Go--- EP Prologue
  Nezařazeno
 • 4. ---All around me--- EP Prologue
  Nezařazeno

Nahráváme

(Upraveno: )

Youtube Video 939EW7HaaWwYoutube Video 939EW7HaaWw

Je teda třeba podotknout, že z původní sestavy se celýho projektu účastnil jen Tom a Pavel, takže i přes to, že vzniká nový matroš, tak platí, že kapela dál nefunguje.

konec

vzhledem k okolnostem, které mně potkaly..a sice to, že jsem se s plnou platností provdal za kapelu Innervate, rozhodl jsem se tento projekt pustit k vodě. Musím říct že to byla docela prdel nejdřív shánět zkušebnu, pak kytaristu, pak bubeníka, pak se učit zpívat, organizovat a já nevim co všecko...každopádně je na co vzpomínat, pár akcí jsme odehráli, nějakej ten materiál zanechali....takže nezbývá než poděkovat Pavlovi, Harrymu, Tomovi a všem, kteří nás kdy podporovali.

=Hrb=

Odchod kytaristy

S lítostí oznamujeme, že naši kapelu opouští z vlastní iniciativy kytarista Pavel. Byl s námi prakticky od začátku, hodně ovlivnil celkový styl a sound kapely a jako skladatel pro kapelu vymyslel i prakticky polovinu aktuálního repecu a bez nadsázky tu lepší polovinu. Poslední koncert s námi Pavel odehraje na Mechfestu

Nezbývá, než popřát do budoucna jen to dobré, hlavně ať se daří v osobním životě. Dal jsi kapele opravdu hodně a za to Ti chlape velkej dík.